O nas

O Keter Group

Wynalazcy, twórcy i osoby rozwiązujące problemy, których pasją jest projektowanie produktów. Z przyjemnością dbamy o to, aby otaczająca nas przestrzeń była lepiej dostosowana do naszych potrzeb.

 

W Keterze wymyślamy, tworzymy, projektujemy i budujemy.

Jesteśmy liderami w branży.

Keter to miejsce, w którym realizujemy naszą twórczą pasję. Od momentu powstania naszej koncepcji 70 lat temu, to właśnie innowacyjność produktów leży u podstaw naszego sukcesu — tworzenie rozwiązań związanych ze stylem życia w domu i wokół niego. I dokonujemy tego w taki sposób, w jaki tylko my potrafimy.

 

Projektujemy przy użyciu najbardziej innowacyjnych technologii i budujemy z trwałych materiałów, aby codziennie tworzyć szeroką gamę produktów, które wzbogacają przestrzeń ludzi i wzbogacają ich doświadczenia.

Projektujemy z myślą o ludziach.

Wierzymy, że ogród miał być zamieszkiwany i nie ma nic złego w tym, że czasami robi się bałagan. Nasze produkty są zrównoważone, trwałe i mogą wytrzymać wszystko, co życie im zgotuje — nawet balony z wodą. Nigdy nie poprosimy Cię o ostrożne stąpanie lub trzymanie się z dala od trawnika.

 

Przestrzeń jest cenna. Niezależnie od tego, czy jest to ogród, garaż, balkon czy szopa, przestrzeń jest zbyt cenna, aby ją marnować. W Keterze dajemy ludziom narzędzia, których potrzebują, aby przekształcić ich przestrzeń ze zwykłej w niesamowitą. W świecie, w którym przestrzeń jest na wagę złota, sprawiamy, że będziesz zadowolony z każdego, nawet najmniejszego elementu.

Nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwój nie jest dla nas nową inicjatywą; to część naszej filozofii i tego, kim jesteśmy.

 

Naszą misją jest minimalizacja wykorzystania surowców pierwotnych i eliminacja odpadów. Wszystkie nasze produkty zaprojektowaliśmy tak, aby nadawały się do recyklingu i jesteśmy na ambitnej ścieżce zwiększenia wykorzystania materiałów pochodzących z recyklingu w naszych produktach z 40% w 2020 r. do 55% w 2025 r. Ponieważ Ziemia jest naszym domem i miejscem pracy, chcemy zadbać o nią i o mieszkających na niej ludzi.

Tworzymy w sposób
zrównoważony.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium