O nas

O Keter Group

Keter Group jest światowym liderem w tworzeniu innowacyjnych, trwałych rozwiązań lifestyle’owych dla domu i ogrodu.

Jesteśmy wynalazcami, twórcami i poszukiwaczami rozwiązań, których pasją jest projektowanie produktów. Z przyjemnością dbamy o to, aby otaczająca Was przestrzeń była lepiej dostosowana do Waszych potrzeb.

Projektujemy i tworzymy szeroką gamę produktów: domki i meble ogrodowe, doniczki do hodowli roślin ozdobnych oraz warzyw, skrzynie do przechowywania akcesoriów ogrodowych, systemy przechowywania narzędzi i inne produkty pomagające zorganizować całą przydomową przestrzeń. Nasze produkty są znane na całym świecie ze swojej trwałości, funkcjonalności i estetyki.

 

TWORZYMY

Tworzymy niezwykłe lifestyle’owe rozwiązania, które są odpowiedzią na potrzeby naszych użytkowników.

KREUJEMY

Nasz globalny zasięg pozwala nam pozytywnie wpływać na konsumentów na całym świecie, każdego dnia.

PROJEKTUJEMY

Wszystko czego się podejmujemy, robimy z myślą o ludziach – klientach, konsumentach, użytkownikach, kupujących. Dzięki temu możemy projektować produkty, które czynią codzienne życie lepszym.

BUDUJEMY

Używamy innowacyjnych materiałów i najnowszych technologii, aby budować trwałe produkty przyjazne naszej planecie.

Jesteśmy liderami branży

Keter to miejsce, w którym realizujemy naszą twórczą pasję. Od momentu powstania naszej koncepcji 70 lat temu, to właśnie innowacyjność produktów leży u podstaw naszego sukcesu — tworzenie rozwiązań związanych ze stylem życia w domu i wokół niego. I robimy to najlepiej, jak potrafimy.

 

Projektujemy przy użyciu najbardziej innowacyjnych technologii i budujemy z trwałych materiałów, aby codziennie tworzyć szeroką gamę produktów, które wzbogacają przestrzeń ludzi i wzbogacają ich doświadczenia.

Projektujemy z myślą o ludziach.

Uważamy, że ogród jest przeznaczony do życia i nie ma nic złego w tym, że czasami robi się w nim bałagan. Nasze produkty są zrównoważone, trwałe i mogą wytrzymać wszystko, co życie im zgotuje — nawet balony z wodą. Chcemy, żeby przydomowa przestrzeń była dla Was źródłem radości.

 

Wierzymy, że przestrzeń jest cenna. Niezależnie od tego, czy jest to ogród, garaż, balkon czy szopa, przestrzeń jest zbyt cenna, aby ją marnować. W Keterze dajemy ludziom narzędzia, których potrzebują, aby przekształcić ich przestrzeń ze zwykłej w niesamowitą. W świecie, w którym przestrzeń jest na wagę złota, sprawiamy, że możecie cieszyć się nawet jej najdrobniejszymi detalami.

Tworzymy w sposób zrównoważony

Zrównoważony rozwój nie jest dla nas nową inicjatywą; to część naszej filozofii i tego, kim jesteśmy.

Naszą misją jest minimalizacja wykorzystania surowców pierwotnych i eliminacja odpadów. Wszystkie nasze produkty zaprojektowaliśmy tak, aby nadawały się do recyklingu i jesteśmy na ambitnej ścieżce zwiększenia wykorzystania materiałów pochodzących z recyklingu w naszych produktach z 40% w 2020 r. do 55% w 2025 r. Ponieważ Ziemia jest naszym domem i miejscem pracy, chcemy zadbać o nią i o mieszkających na niej ludzi.

 

Nie rezygnuj z tworzyw sztucznych – podążaj z nami ścieżką zrównoważonego rozwoju!

Nie rezygnuj z tworzyw sztucznych, lecz korzystaj z nich świadomie. Zamknij ich obieg poprzez recykling. Zamiast wyrzucać pozornie niepotrzebne rzeczy, daj im drugie życie! Wykorzystuj innowacyjne produkty marki Keter i twórz nowe rzeczy – piękne i przyjazne naturze!

Tworzymy w sposób
zrównoważony.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium