Współpraca


Liczy się nie tylko produkt, ale i forma, w jakiej jest on przekazany potencjalnym odbiorcom. Oferowane przez Keter pojemniki mogą być doskonałym opakowaniem dla różnego rodzaju wyrobów oferowanych przez rozmaite podmioty, reprezentujące liczne branże. Jesteśmy w stanie przygotować dedykowaną propozycję dla każdego typu produktu, w których można przechowywać - od żywności, po wyposażenie domu czy biura. Oferujemy, na przykład, przygotowanie pojemników z indywidualnie skomponowanymi nadrukami czy aranżację systemów przechowywania dla konkretnych przestrzeni. Jesteśmy otwarci na współpracę i pomysły w zakresie cross-marketingu.

Kontakt w zakresie współpracy partnerskiej: [email protected]

Nieustannie się rozwijamy i doceniamy Internet, jako bardzo skuteczny kanał sprzedaży. Jesteśmy otwarci na współpracę z dystrybutorami mebli ogrodowych oraz produktów i akcesoriów ogrodowych.
Wiemy, że liczy się nie tylko produkt, ale także forma, w jakiej jest on proponowany potencjalnym odbiorcom. Oferowane przez Keter meble i produkty ogrodowe są nie tylko praktyczne i funkcjonalne, ale także charakteryzują się oryginalnym wzornictwem i wysoką jakością wykonania. Zapraszamy do współpracy realizowanej na standardowych zasadach oraz opartej na idei cross-marketingu.