Zaprojektuj swój ogród już teraz

Zaprojektuj swój ogród już teraz


Każdy miłośnik ogrodów chciałby uczynić z własnego prawdziwe dzieło sztuki. Szukamy idealnych gatunków kwiatów i drzew, dbamy o trawnik i z równym namaszczeniem szukamy idealnych mebli ogrodowych. Chcielibyśmy, aby nasz ogród był jedyny w swoim rodzaju, ale też modny. Co należy zrobić, jakie zmiany wprowadzić, aby iść z duchem czasu i wpasować się w trendy obowiązujące w 2019 roku? O tym napiszemy  w dzisiejszym artykule. Zachęcamy do lektury :)

 

Bardzo silnym trendem nadchodzącego sezonu ogrodniczego jest rdza i jej odcienie - brązy cappuccino, brunatne czerwienie itp. Możemy ją wprowadzić za pomocą odpowiednich dodatków:

  • akcesoriów ogrodowych, wykonanych z materiałów imitujących zardzewiały metal
  • donic w różnych odcieniach brązu
  • mebli ogrodowych w odcieniach brązu. Idealnym rozwiązaniem będzie w tym przypadku nasz zestaw Salemo Set - pięknie prezentujący się, opływowy i elegancki w formie

 

r083gxq.jpg (1920×1280) 

Salemo Set

 

Kolor rdzy i jego pochodne barwy, można również wnieść do swojego ogrodu poprzez zasianie, czy zasadzenie odpowiednich kwiatów, np: liliowców, mieczyków, irysów czy dalii.

 

Dość oryginalnym trendem, który będzie królował w ogrodnictwie w 2019 roku, będą rabaty łączące rośliny ozdobne, kwiaty i warzywa. Już nie musicie decydować o tym, czy zasadzić tulipany czy sałatę :) Na przykład sałatę można z powodzeniem potraktować jako roślinę ozdobną. Wybierzcie też inne warzywa kapustne czy zioła o liściach zielonych i bordowych. Przed utworzeniem rabaty zioła warto najpierw uprawiać je w specjalnych donicach, jakimi są nasze Urban Bloomer. Posiadają odpowiedni system wentylacyjny i nawodnienia, dzięki czemu wszystkie rosnące w nich rośliny zakwitną piękniej niż do tej pory. A jeśli okaże się, że obrodziły szczodrzej niż się spodziewaliście, pozostawcie je w donicy Urban Bloomer. Jej estetyczne wykonanie i uniwersalne kolory sprawią, że będzie świetnym elementem ozdobnym Waszego ogrodu.

 

LhTfitb.jpg (1281×1920)

 

Urban Bloomer

A jeśli w rabatach chcecie umieścić rośliny pnące, polecamy G-Row with Base. Ta praktyczna donica wydzieli miejsce dla pnączy i zapewni im odpowiednie oparcie.

 

Kyr088O.jpg (1280×1920)

 

G-Row with base

Styl boho królował w aranżacjach nie tylko ogrodów przez kilka sezonów. W 2019 roku jednak już od niego odchodzimy na rzecz całkowitego wręcz przeciwieństwa. Będziemy się bowiem starać, aby w naszych ogrodzie królowała elegancja i szyk. Stawiamy na meble ogrodowe wykonane z tworzyw najwyższej jakości o klasycznej, eleganckiej, uniwersalnej linii jak nasz Moorea Set. Jest on idealnym połączeniem komfortu użytkowania ze szlachetną precyzją wykonania.

 

Lq2eJyL.jpg (1920×1377)

 

Moorea Set Unity

 

Jeśli nie możecie poświęcić zbyt dużej powierzchni w Waszym ogrodzie na strefę relaksu, zwróćcie uwagę na nasz zestaw Rio Patio. Doskonale wpisuje się w obowiązujące w 2019 roku trendy dzięki swojemu oryginalnemu designowi, który wyróżni Wasz ogród.

 

V65IGm5.jpg (1920×1280)

 

Rio Patio Set

Wszelkie odcienie rdzy to hit w 2019 roku w ogrodnictwie, ale nie jest to jedyny kolor, którym będziemy się otaczać w nadchodzącym sezonie. Fiolet dominował w 2018 roku i wiele wskazuje na to, że będzie tak również w tym roku. Rośliny, które wygrywają w rankingach trendów na 2019 rok mają właśnie fioletowy kolor, a są to np. szałwia, irys, dalia, glicynia, orliki czy czosnek ozdobny.

 

Może zdążyliście zauważyć, że w naszym artykule dalia została wymieniona już po raz drugi. Nie przez przypadek, ponieważ jest to kwiat uznany za niebywale modny w 2019 roku. Kwitnąca zarówno w rdzawych odcieniach, jak i fiolecie, elegancka, stylowa i okazała w formie okazuje się być kwintesencją trendów w ogrodnictwie w 2019 roku.