Zabawki ogrodowe, którymi można bawić się w domu

Zabawki ogrodowe, którymi można bawić się w domu


Jesień to pora roku, która nie zachęca do przebywania na świeżym powietrzu. Niskie temperatury, kapryśna pogoda i krótkie dni uniemożliwiają wypoczynek pod gołym niebem. Jesienna niepogoda to też spore wyzwanie dla rodziców, którzy muszą zagospodarować czas swoim pociechom. Jest już za zimno na zabawy w ogrodzie, skakanie na trampolinie czy jazdę na rowerze. Z niektórych zabawek ogrodowych można jednak skorzystać również w domu. Gdy nadchodzi jesień, warto przenieść je pod dach i zaprosić dzieci do wspólnej zabawy.

Dla małych artystów

Maluchy uwielbiają rysować i malować. Warto pozwolić im rozwijać te umiejętności – za pomocą kredek, farbek i flamastrów dziecko wyraża to, czego nie umie przekazać słowami. W ten sposób dziecko uczy się ekspresji emocji, ukazuje swoje przeżycia, rozwija wyobraźnię, a przy okazji doskonali talent plastyczny. To, co pojawia się na rysunkach, to także dobry punkt wyjścia do dyskusji z dzieckiem na temat tego, co myśli i czuje. Z myślą o dziecięcej potrzebie kreatywnej zabawy firma Curver stworzyła stolik CREATIVE FUN TABLE. To doskonały panel do wszelkich prac manualnych – w ogrodzie można bawić się na nim piaskiem i wodą, a w domu wykorzystać go jako blat do rysowania i malowania. Dla dwójki dzieci świetnym rozwiązaniem będzie CREATIVE PLAY TABLE – stolik do zabaw kreatywnych wraz z dwoma siedziskami, co pozwala na wspólną zabawę. Wgłębienia na przybory artystyczne – farbki, kredki, plastelinę – ułatwiają utrzymanie porządku i organizację pracy. Mebelki są bardzo stabilne oraz wykonane z najwyższej jakości tworzywa, co gwarantuje bezpieczną zabawę.

stolikstolik2

CREATIVE FUN TABLE                          CREATIVE PLAY TABLE 

Dla miłośników przygód

Obserwując dziecięce zajęcia, można zauważyć, że przedszkolaki bardzo często bawią się w odgrywanie ról. Często udają postacie z bajek, swoich ulubionych kreskówek, filmów albo naśladują zachowania dorosłych. Do najpopularniejszych należy zabawa w dom i w sklep. Odgrywanie ról jest nie tylko kreatywną, ale też bardzo pożyteczną zabawą - w ten sposób dzieci odkrywają rządzące światem reguły, uczą się pewnych ról społecznych i przyswajają zasady funkcjonowania w społeczeństwie. Warto stworzyć maluchom zakątek, w którym będą mogły rozwijać swoją wyobraźnię i przeobrazić się w księżniczkę, wojowniczkę, kowboja, superbohatera. Z pomocą przyjdzie domek do zabaw MAGIC PLAYHOUSE firmy Curver. Jego fantazyjny kształt i intensywne, żywe kolory sprawiają, że wygląda jak prawdziwy domek z bajki. Kolorystyka została dobrana tak, by wywoływać pozytywne emocje i pobudzać wyobraźnię. Gdy tylko dzieci przekroczą jego próg, rozpocznie się baśniowa przygoda.

domek

MAGIC PLAYHOUSE

Dla małych odkrywców

Przy dużej ilości zabawek czasami pojawia się problem ze znalezieniem tej, której maluch w danym momencie szuka. Odpowiednia organizacja ułatwi zabawę i pomoże w utrzymaniu porządku. Jako przechowalnia dziecięcych skarbów – klocków, przyborów do rysowania, maskotek – doskonale sprawdzi się KIDDIE’S GO. Ta ergonomiczna taczka wyposażona jest w wygodny uchwyt i wytrzymałe kółeczka, co ułatwia zręczne manewrowanie, a tym samym transport z miejsca na miejsce. W ten sposób maluch może załadować potrzebne rzeczy i przewieźć je na przykład do kącika zabaw w salonie. To oszczędzi mu licznych wędrówek do dziecięcego pokoiku i z powrotem. Taczka, latem przydatna w zabawach w ogrodnika, jesienią i zimą będzie doskonałym transporterem i przechowalnią zabawek. Model KIDDIE’S GO dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – soczystej zieleni i błękitu, dzięki czemu doskonale wpasuje się w estetykę dziecięcego pokoiku. Taczka jest niezwykle lekka – waży niecały kilogram, więc z jej obsługą poradzi sobie każdy maluch.

taczka

KIDDIE’S GO

Dzięki opisanym zabawkom dziecko nie tylko ciekawie spędzi czas, ale też rozwinie wyobraźnię i nauczy się przydatnych umiejętności. Warto dać maluchowi taką możliwość – wtedy przekona się, że kreatywna zabawa jest o wiele ciekawsza niż siedzenie przed tabletem czy telewizorem.