Warsztat domowy


Czy są wśród naszych czytelników miłośnicy majsterkowania w drewnie? Mamy nadzieję, że tak! Dzisiaj bowiem przygotowaliśmy dla Was zestawienie produktów naszej marki, które świetnie sprawdzą się podczas pracy z drewnem.

1. Keter Roc Lumberjack to stojak do cięcia drewna, który zadowoli zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. To wielofunkcyjny sprzęt wykorzystujący unikalny system otwierania i zamykania zapadki oraz oferujący kilka poziomów regulacji wysokości. Jest bardzo łatwy w montażu, nawet na nierównych powierzchniach. Ponadto Roc Lubmerjack posiada wytrzymałe metalowe nogi, które utrzymają ciężar do 1360 kg.

 

L0oqpD0.jpg (1771×3150)

 

Stojak do cięcia drewna ROC LUMBERJACK

2. Stół przenośny JOBSITE – druga propozycja na dzisiejszej liście to nasz roboczy stół przenośny JOBISTE. To swoisty mobilny warsztat w jednym przedmiocie, którego specjalna konstrukcja łączy w sobie wytrzymałość i stabilność oraz łatwość montażu i niską wagę. Powierzchnia blatu zapewnia udźwig do 453 kg i umożliwia mocowanie do niego ukośnicy czy elektronarzędzi. Poza tym, do stołu dołączone są dodatkowe akcesoria takie jak zaciski i organizer, które poprawiają jakość i wygodę pracy.

 

pzWYovi.jpg (1280×856) 

Stół przenośny JOBSITE

 

3. Stół przenośny JOBMADE – kolejny stół na naszej liście. Wyróżnia go stabilna konstrukcja oraz szybki i łatwy montaż. Dzięki temu można Wykorzystać go w różnych warunkach warsztatowych i na różnej powierzchni. Maksymalne obciążenie blatu stołu JOBMADE to 453 kg. Ponadto, został wyposażony w specjalne wsporniki regulujące jego wysokość, organizer, w którym można przechowywać drobne akcesoria potrzebne przy pracy oraz cztery haki do przytrzymywania ciętych przedmiotów. Posiada także antypoślizgowe nóżki zwiększające bezpieczeństwo pracy, szczególnie ważne podczas obróbki drewna.

 

nUPVAvT.jpg (5184×3456) 

Stół przenośny JOBMADE