Fuzja designu i funkcjonalności - prezentacja linii domków narzędziowych Fusion


Nasze domki narzędziowe linii Fusion odznaczają się nie tylko swoją funkcjonalnością, ale też ciekawym designem. Z tego powodu zasłużyły na osobny artykuł :) Oto i on! Jeśli przed nadchodzącym sezonem zastanawiacie się, jaki domek powinniście kupić, aby służył na lata i był ozdobą Waszego ogrodu - koniecznie przeczytajcie dzisiejszy tekst.

Linię domków narzędziowych naszej marki Fusion tworzą dwa modele:

  • mniejszy Fusion 757 o wymiarach 229x223.5x252 cm

 82rv8aN.jpg (1920×1280) 

  • większy Fusion 759 o wymiarach 229x287x252 cm

 TGqPOGY.jpg (666×520)

Zaprezentowane domki wyróżniają się wysokiej jakości wykonaniem, estetycznym wyglądem cenionym i chętnie wybieranym przez naszych klientów. Materiał, jaki użyto do ich wykonania, to tworzywo sztuczne wyglądem imitujące do złudzenia drewniane deski. Dzięki temu, domki zyskują świeży, ponadczasowy, naturalny drewniany styl oraz funkcjonalne:

 

  • ściany i dach są wodoodporne
  • domek posiada wzmocnioną konstrukcję dachu
  • materiał jest odporny na negatywne działanie promieniowania UV
  • domek nie wymaga impregnacji ani konserwacji, jak ma to miejsce w przypadku drewnianych konstrukcji 

Innowacyjne okna

Okna domków narzędziowych z linii Fusion można dopasować do własnych potrzeb - czyli lokalizacji domku w naszym ogrodzie. Nie musimy martwić się, że będą one wychodziły na płot czy działkę sąsiadów i nie dostarczą odpowiedniej ilości światła. Wystarczy jedynie wybrać miejsce dla naszego domku i postawić jego ścianki z oknami tam, gdzie tego potrzebujemy.

Praktyczna wentylacja 

Oba modele domków ogrodowych Fusion zostały wyposażone w system wentylacyjny. Zamontowano go u szczytu dachu, w jego przedniej części. Zapewnia to odpowiednią cyrkulację powietrza, przez co zapobiega powstawaniu wilgoci wewnątrz domku oraz niweluje ewentualne, nieprzyjemne zapachy powstające podczas prac. Co więcej, element wentylacyjny doskonale pasuje kolorystycznie do całości domku, stając się wręcz jego ozdobą, a nie jedynie funkcjonalną częścią.

 

AX3xK3R.jpg (1920×1280)


Nowoczesne okno dachowe

 

Świetlik w dachu został zaprojektowany wzdłuż szczytu dachu i prowadzi przez całą jego długość. Gwarantuje to równomierny dostęp promieni słonecznych. Dzięki takiemu rozwiązaniu w domkach Fusion, nawet w pochmurne dni jest widno i można prowadzić prace gospodarcze.

Wytrzymały dach

Dach domków ogrodowych Fusion wyróżnia się swoją funkcjonalnością - odpowiednie nachylenie zimą zapobiega gromadzeniu się śniegu, a w deszczowe dni ułatwia odprowadzenie wody. Został ten dodatkowo wzmocniony specjalną stalową konstrukcją i pięknie wykończony. Wyglądem przypomina klasyczną dachówkę, co w połączeniu z pasującą do ścian domku kolorystyką dodaje całości uroku i nowoczesności.

 

 PuQB8kN.jpg (1776×1776)

Bezpieczne drzwi

Drzwi domków narzędziowych Fusion zamykane są na specjalny zatrzask. Posiada on praktyczny uchwyt, który ułatwia zamknięcie i zabezpieczenie drzwi. Został wykonany z wytrzymałego, stalowego materiału, którego elegancki kształt subtelnie podkreśla oryginalny design domku.

6a7K5pS.jpg (2972×1688)