Top 5 donic ogrodowych tej jesieni


Myślisz, że jesień to koniec sezonu ogrodowego? Nic bardziej mylnego! Pomimo że większość roślin przygotowuje się wtedy do zimowego snu, nie ma nic piękniejszego niż kolory jesieni.

Czas, kiedy polne kwiaty cieszyły nasze oczy już minął. Wciąż jednak możesz wzbogacić swój ogród ozdobnymi roślinami, które z łatwością zasadzisz w doniczkach.

Poniżej znajdziesz polecane na jesień donice ogrodowe marki Keter.

Komplet Cozies TrioTe trzy urocze donice pasować będą do każdego ogrodu, balkonu, tarasu, a nawet do domu.

Ich okrągły kształt, wzór przypominający splot szydełkowy oraz stonowane, pastelowe kolory przypadną do gustu każdemu.

Niewątpliwym atutem donic Cozies Trio jest fakt, że są one głębokie, przez co znajdująca się w nich roślina może rozwinąć duży system korzeniowy. Umożliwia to zasadzenie w środku nie tylko kwiatów i roślin ozdobnych, ale także ziół.

Doniczki wykonane są z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, które jest odporne na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych, takich jak promienie UV, wiatr, deszcz czy śnieg.

Każda z nich ma inny kolor (fioletowy, niebieski i piaskowy). Donice Cozies Trio składają się z dwóch części - plecionej części zewnętrznej oraz wkładu z otworami drenażowymi.

Hanging Sphere PlanterAlternatywą dla klasycznych, stojących donic są donice wiszące. Jedną z nich jest model
Hanging Sphere Planter. Jej okrągły kształt oraz wzór imitujący rattanową plecionkę sprawia, że będzie pasować do każdego ogrodu, a także na taras czy balkon.

Donicę można zawiesić na haku, w dowolnym miejscu. Służą do tego trzy stabilne łańcuchy wykonane ze stali nierdzewnej. 

Hanging Sphere Planter wykonana jest z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych, takich jak śnieg, wilgoć czy promienie UV. 100% materiałów użytych do jej produkcji pochodzi z recyklingu.

Ta okrągła wisząca doniczka ma pojemność aż 9 litrów. Dostępna jest w trzech kolorach: brązowym, mokka oraz antracytowym.

Easy GrowPodłużny kształt donicy
Easy Grow sprawia, że jest ona idealna do sadzenia większych roślin, takich jak kwiaty, zioła, a nawet niektórych warzyw.

Wysokie nogi donicy ułatwiają podlewanie znajdujących się w środku roślin, a także pozostawiają wolną przestrzeń pod jej spodem. Można w niej postawić inne, mniejsze doniczki lub drobne sprzęty ogrodowe.

Jednym z atutów modelu Easy Grow jest fakt, że posiada on system nawadniania oraz wskaźnik poziomu wody. Ułatwia to utrzymanie zasadzonych w nim roślin w dobrym stanie.

Donica wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, takich jak deszcz czy promienie UV. 97% materiałów użytych do jej produkcji pochodzi z recyklingu, Easy Grow występuje w dwóch kolorach: brązowym i antracytowym.

Urban BloomerTa podłużna donica została wyposażona w małe pojemniki, które ułatwiają organizację sadzonek. Dodatkowo posiada system nawadniania i drenażu, dzięki któremu będziesz mieć pewność, że Twoje rośliny zawsze mają odpowiedni poziom wody.

Urban Bloomer postawiona jest na czterech stabilnych nogach, co umożliwia dbanie o sadzonki bez konieczności schylania się. Pod donicą znajduje się praktyczna półka, na której możesz położyć drobne narzędzia ogrodowe, czy nawozy.

Donica Urban Bloomer wykonana jest z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, które odporne jest na trudne warunki atmosferyczne takie jak śnieg, deszcz, grad czy promienie UV. Aż 70% materiałów użytych do jej produkcji pochodzi z recyklingu.