Stoły idealne na duże przyjęcia

Stoły idealne na duże przyjęcia


Jaki stół to stół idealny? Okrągły, prostokątny, owalny? My uważamy, że to taki, który pomieści wszystkich naszych gości. Szczególnie teraz - w okresie świątecznym ta cecha wydaje się wyjątkowo ważna. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy przegląd naszych najdłuższych stołów - sprawdzą się fantastycznie na te mniej i bardziej uroczyste kolacje.

Warto zaznaczyć, że wszystkie stoły nasze marki - nie tylko te wymienione w dzisiejszym artykule - są wykonane z tworzywa sztucznego o najwyższej jakości. Dzięki niemu nasze stoły są odporne na uszkodzenia i negatywne działanie czynników atmosferycznych. W dodatku nie wymagają żadnych nakładów konserwacyjnych - do ich pielęgnacji wystarczy zwilżona miękka ściereczka z dodatkiem detergentu. Nie potrzebne są żadne specjalne środki czyszczące czy silne substancje. To bardzo ważne przy produktach mających jakikolwiek kontakt z żywnością.

Niewątpliwą gwiazdą wśród wszystkich naszych stołów jest model Harmony Extendable. Dlaczego? Otóż jego blat można rozciągnąć do długości aż 241 cm, dzięki czemu jest w stanie komfortowo pomieścić nawet 12 dorosłych osób! Nie sposób też przejść obojętnie obok wyglądu Harmony Extendable. Minimalistyczny design podkreślony został poprzez gładkie, proste nogi tworzące jakby ramę dla blatu. Blat z kolej został wykonany z tworzywa przypominającego do złudzenia drewniane deski. Ten kontrast drewna i stalowych profili tworzy elegancki, uniwersalny w formie stół, który będzie ozdobą każdej przestrzeni.

 

Harmony Extendable

Interesujący wygląd to również cecha charakterystyczna stołu Baltimore. Ten model o rozmiarach 177 x 100 x 71 cm niewątpliwie wyróżnia się formą prostokątu z zaokrąglonymi kantami i promieniście rozstawionymi nogami. Taki układ zapewni maksymalną stabilność stołu oraz komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Blat stołu został wykonany z materiału imitującego drewno, co nadaje mu eleganckiego, ale i przytulnego charakteru zachęcającego do spędzania czasu w rodzinnym gronie.

 Baltimore

Najbardziej zaś eleganckim stołem w naszej kolekcji jest model Futura. Jego klasyczna minimalistyczna forma prostokąty urzeka prostotą. Gładkie nogi ozdobione zostały eleganckimi frezami u szczytu, co w połączeniu z blatem o fakturze przypominającej drewniane deski tworzy niezwykle uniwersalny, pełny elegancji efekt.

 Futura

Design to cecha wyróżniająca dwóch bliźniaczych stołów Girona. W dodatku oba stoły mają wymiary 160 x 90 x 74 cm, dzięki czemu z powodzeniem wygodnie pomieszczą 6 dorosłych osób.

Girona Flat Waves oprócz ponadczasowego wzoru zaokrąglonego sploty rattanowego na nogach i obrzeżach stołu posiada blat wykonany z tworzywa sztucznego imitującego drewniane deski. Daje to magiczny, elegancko efekt i sprawia, że stół ten dobrze odnajdzie się w każdej przestrzeni. Będzie bowiem idealnie pasował do zarówno do mebli z naturalnych tworzyw, jak i tych minimalistycznych i nowoczesnych.


Girona Round Waves

Jego brat bliźniak, czyli model Girona Flat Waves, charakteryzuje się wzorem płaskiej plecionki rattanowej na nogach i obrzeżach stołu. Jego blat jest podobnie jak w poprzednim modelu wykonany z materiału przypominającego do złudzenia drewno. Girona Flat Waves to niewątpliwie idealny wybór dla osób lubiących tradycyjne rozwiązania, ale z nutką szaleństwa.

 Girona Flat Waves