Składana buda dla psa- hit czy kit?

Składana buda dla psa- hit czy kit?


Czasy, kiedy każda buda dla psa wykonana była z drewna, już dawno przeszły do historii. Dzisiaj na rynku dostępnych jest mnóstwo modeli wykonanych z różnego rodzaju tworzyw.

Bardzo ciekawą opcją jest składana buda dla psa. Kusi atrakcyjnymi rozmiarami, łatwością składania, a także niską ceną. Czy jest warta zakupu? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w tym artykule. Analizować będziemy składaną budę dla psa marki Keter.

Całoroczność

Składana buda idealnie nadaje się do użytkowania przez cały rok. Dwuspadowy dach przyda się szczególnie zimą - nie będzie na nim zalegał śnieg. W naszych warunkach atmosferycznych odradzana jest buda z płaskim dachem, chyba że postawiona ona będzie pod dodatkowym zadaszeniem.

Frontowa ściana składanej budy dla psa marki Keter posiada otwory wentylacyjne. Jest to szczególnie ważne latem, bo zapewnia stały dostęp świeżego powietrza. 

Gwarantuje to również, że w środku nie będą gromadzić się nieprzyjemne zapachy.

Buda wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które odporne jest na działanie promieni UV i szkodliwych czynników atmosferycznych. Łatwość użytkowania

Tworzywo sztuczne, z którego wykonana jest buda, nie tylko doskonale radzi sobie w trudnych warunkach atmosferycznych, takich jak mocne słońce, grad, deszcz czy śnieg. Jego dodatkowym atutem jest to, że nie wymaga impregnacji czy konserwacji. 

Bardzo łatwo się je czyści - wystarczy mokra ścierka z odrobiną detergentu.

Składana buda dla psa marki Keter jest całoroczna. Jeśli jednak z jakiegoś powodu (na przykład zima danego roku będzie wyjątkowo siarczysta) zechcemy ją złożyć, nie będzie to stanowić żadnego problemu.

Budę po złożeniu spakować możemy w karton dostarczony przez producenta lub w zwykłą folię. Zajmuje bardzo mało miejsca, co jest dodatkowym atutem produktu.

Atrakcyjny rozmiar

Buda dla psa marki Keter zajmuje bardzo mało miejsca po złożeniu. Natomiast rozłożona jest naprawdę sporych rozmiarów. Bez problemu pomieści większe psy. W środku włożyć można dodatkowe legowisko dla większego komfortu naszego pupila.

Pomimo że buda jest składana, jej konstrukcja jest naprawdę stabilna. Nawet mocny wiatr nie będzie w stanie jej przesunąć. Zimą i jesienią ochroni ona Twojego psa przed zimnem i wilgocią. Latem i wiosną zapewni chłodne schronienie od słońca.

 

Atrakcyjny design

Składana buda dla psa marki Keter doskonale pasować będzie do każdego ogrodu. Ponieważ marka Keter specjalizuje się w produkcji mebli ogrodowych, z łatwością dobierzesz do niej pasujące elementy wyposażenia takie jak:

Łatwa zbywalność

Nurt eko staje się coraz bardziej popularny. Dbanie o środowisko przestało być nieszkodliwym dziwactwem, a stało się wręcz obowiązkiem każdego z nas. 

Kiedy składana buda dla psa przestanie Ci już być potrzebna, z łatwością sprzedasz ją poprzez popularne portale aukcyjne. Nie będziesz musiał ograniczać się do wystawienia jedynie lokalnej oferty. Ze względu na kompaktowe rozmiary budy po złożeniu, bez problemu wyślesz ją nawet na drugi koniec Polski.

Podsumowując - zakup składanej buda dla psa marki Keter to naprawdę świetny pomysł. Wykonana jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego, któremu nie straszne będą wiatr, deszcz czy upały.

Jej spore rozmiary po rozłożeniu sprawią, że z łatwością zmieści ona dużego psa czy dodatkowe legowisko. 

Atrakcyjny wygląd i fakt, że jest wyprodukowana przez renomowaną markę sprawią, że idealnie wpasują się w wystrój Twojego ogrodu.