Scala - perła wśród domków narzędziowych

Scala - perła wśród domków narzędziowych


Marzycie o domku narzędziowym, który będzie funkcjonalny i wytrzymały, a do tego kompaktowy i estetycznie wykonany? To właśnie dla Was przygotowaliśmy dzisiejszy artykuł. Zachęcamy do lektury – prezentujemy w nim serię naszych domków narzędziowych Scala.

Oba modele naszego domku na narzędzia Scala wyróżniają się nie tylko funkcjonalnością czy pojemnością, ale przede wszystkim precyzją i jakością wykonania. Domki dostępne są w dwóch rozmiarach:

- mniejszy Scala 6x5 o wymiarach 185 x 152 x 226 cm

wzwM5Bz.jpg (1417×945)

- większy Scala 6x8 o wymiarach 185,8 x 236,8 x 227 cm

vQtMNEr.jpg (1417×943)

Każdy element konstrukcji zarówno większego domku, jak i jego mniejszego odpowiednika, został starannie przemyślany i wykonany z należytą dbałością o szczegóły z zachowaniem najwyższych standardów.

KONSTRUKCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Oba modele domków narzędziowych Scala zostały wykonane z tworzywa sztucznego najwyższej jakości. Do złudzenia imituje ono drewniane panele, ale jest bardziej praktyczne od drewna. Nie wymaga bowiem żadnych dodatkowych zabiegów konserwacyjnych czy impregnacji. Jest też odporne na negatywne działanie zewnętrznych czynników atmosferycznych, takich jak promienie słoneczne czy deszcz. Wszystko to czyni z modeli Scala niezwykle estetyczne domki ogrodowe, które nawet po wielu latach zachowują swój pierwotny wygląd, zarówno jeśli chodzi o odcień koloru, jak i trwałość wykonania.

WYTRZYMAŁOŚĆ i BEZPIECZEŃSTWO

Scala łączy w sobie estetykę oraz trwałość wykonania. Domki te wyposażone są w kilka elementów, które stanowią o ich wyjątkowej wytrzymałości gwarantowanej na lata użytkowania:
• Panel wentylacyjny wbudowany tak, aby zapewniać ochronę przed wilgocią oraz odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz domku.
• Specjalne zawiasy umocowane w drzwiach, dzięki którym istnieje możliwość zamknięcia domku na dowolnie wybraną przed użytkownika kłódkę.
• Podłoga domków Scala zapewnia ochronę przechowywanych sprzętów przed deszczem czy gryzoniami. Wytrzymuje obciążenie nawet do 150 kg/m2.
• Konstrukcja została wzmocniona metalowymi zawiasami.
• Dach domków Scala jest w stanie utrzymać aż 75 kg materiału (np. śniegu) /m2.

PRAKTYCZNE DRZWI

Drzwi domków ogrodowych Scala są dwuskrzydłowe. Ułatwia to dostęp do wszystkich narzędzi oraz akcesoriów ogrodowych, które w nich przechowujemy. Możemy swobodnie wnosić i wynosić każdy sprzęt, praktycznie nie martwiąc się o jego gabaryty i niewygodne próby wciśnięcia go na siłę. Drzwi wyposażone są w dwa funkcjonalne i stylowe okienka zapewniające dodatkowe źródła światła.

UNIWERSALNOŚĆ

Oba modele domków narzędziowych Scala to rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w każdym ogrodzie. Tworzywo imitujące drewno świetnie wkomponuje się w krajobraz wypełniony drzewami, krzewami oraz kwiatami, a brązowo-drewniany kolor stworzy naturalny kontrast dla zieleni trawy. Poza tym, konstrukcja domków Scala została przemyślana na całoroczną wystawę na zewnątrz. W dodatku dopasowuje się do kreatywności swoich użytkowników. Jeśli tylko zechcecie zmienić coś w swoim ogrodzie, z łatwością przeniesiecie oba modele w dowolnie wybrane przez siebie miejsce. Domki nie są bowiem na stałe połączenie z podłożem, a ich montaż jest niezwykle prosty i szybki i nie wymaga żadnych pozwoleń budowlanych.

Oba modele domków narzędziowych Scala znajdziecie na stronie naszego sklepu internetowego keter.pl: http://bit.ly/2Rly7RI