Remont w ogrodzie – zestawienie niezbędnych akcesoriów


Remont w ogrodzie - zestawienie niezbędnych akcesoriów

 

Planowaliście go długie miesiące i oto nadszedł: remont w Waszym ukochanym ogrodzie! Jak sprawić, aby przebiegł sprawnie, szybko i zakończył się pomyślnie? Należy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt i solidne akcesoria. W dzisiejszym tekście prezentujemy kilka produktów naszej marki, które na pewno przydadzą się przy remoncie, a ponadto będą służyły Wam jeszcze długo po jego zakończeniu 

 

TRANSPORT NARZĘDZI

 

Remont ogrodu jest równoznaczny z potrzebą przenoszenia narzędzi i sprzętu roboczego często po nierównym terenie lub na wyższe partie, np. drzewa lub wysokie krzewy ogrodowe. Dlatego warto wcześniej zastanowić się, jakie akcesoria ułatwią Wam to przedsięwzięcie. Zaliczają się do nich na pewno:

1. Zestaw skrzynek Connect Rolling System – ten modułowy, trzyczęściowy set składa się z dolnego pojemnego i wytrzymałego pojemnika pełniącego jednocześnie funkcję wózka, segment środkowy to poręczna skrzynka narzędziowa z wyjmowaną tacką, na samej górze zaś znajduje się wygodny organizer z wyjmowanymi przegródkami z transparentną przykrywą.

Py5znr5.jpg (2240×1493)  

Connect Rolling System

 

2. Skrzynia 22’’ Gear 33.8l – ta lekka i pojemna skrzynka sprawdzi się za każdym razem, kiedy musicie przenosić wiele drobnych akcesoriów. Gear została wykonana z najwyższej jakości wytrzymałego tworzywa sztucznego, posiada wygodne uchwyty po bokach, które ułatwiają jej transport.

 

8L6ve8p.jpg (600×800) 

Skrzynia 22’’ Gear 33.8l

3, Stół przenośny Jobmade – idealne rozwiązanie, jeśli Wasz remont wymaga cięcia, piłowania czy mierzenia w różnych częściach ogrodu. Wyróżnia go łatwy i szybki montaż przy jednoczesnej stabilności i wytrzymałości konstrukcji – maksymalne obciążenie blatu to aż 453 kg/1000 lbs. Ponadto Jobmade został wyposażony w dodatkowe wsporniki, które regulują wysokość stołu, antypoślizgowe nóżki dla większego bezpieczeństwa pracy oraz praktyczny organizer.

 

 0ktRDBz.jpg (800×600)

Stół przenośny Jobmade

 

4. Składany taboret – lekki stołek to niezbędny sprzęt podczas wszystkich prac remontowych. Dwustopniowa konstrukcja i antypoślizgowa powłoka taboretu naszej marki zapewnia bezpieczeństwo i najwyższy komfort użytkowania. Stołek wytrzymuje obciążenie do 150 kg.

 

 

jbj5eXN.jpg (1076×1200)

Składany taboret

5. Taca warsztatowa na kółkach – kolejny gadżet, który ułatwi szybkie przeprowadzenie remontu. Dzięki wyposażeniu naszej tacy w cztery obrotowe kółka i długi uchwyt możecie swobodnie zabierać ją w każde miejsce ogrodu. Jest bardzo wytrzymała, dzięki czemu możecie transportować na niej nawet cięższe narzędzia. Komfort pracy poprawiają także przegródki boczne, które pozwalają na przechowywanie mniejszych narzędzi i akcesoriów. 

 

 0nAF8oh.jpg (561×653)

Taca warsztatowa na kółkach