Prezenty pod choinkę, które pokocha każde dziecko

Prezenty pod choinkę, które pokocha każde dziecko


Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Dzieci czekają na nie z utęsknieniem. Wypatrywanie pierwszej gwiazdki, wizyta świętego Mikołaja i ubieranie świątecznego drzewka to dla nich niezapomniane przeżycia. Najbardziej ekscytującym momentem jest jednak wręczanie prezentów. Każdemu kochającemu rodzicowi zależy na tym, żeby w momencie wręczania podarunków na dziecięcej twarzy pojawił się szeroki uśmiech. Co wybrać, aby mieć pewność, że tak się stanie?

stolikCONSTRUCTABLE

Dla małych budowniczych

Przy wyborze prezentu warto uwzględnić preferencje dziecka. Są maluchy, które uwielbiają zabawy, oparte na analizie i łączeniu różnych elementów. Do takich należy układanie klocków. Nie tylko poprawia zdolności manualne i koordynację wzrokową, ale także rozwija wyobraźnię. Jeśli dziecko uwielbia budować zamki, domy i miasta, świetnym prezentem dla niego będzie CONSTRUCTABLE firmy Curver. To specjalny stół, stworzony z myślą o zabawie klockami. Mali budowniczy będą spędzać przy nim całe dnie. Jego wytrzymała i solidna konstrukcja jest gwarancją bezpieczeństwa, a specjalny panel przystosowany jest do standardowych rozmiarów klocków. Dodatkowym atutem jest umieszczony pod blatem schowek, dzięki czemu łatwo można uprzątnąć pokój po skończonej zabawie. W sprzątaniu pomoże też KIDDIE’S GO – kolorowa taczka, która umożliwi transport zabawek. Może też służyć jako pojemnik na dziecięce skarby – oprócz klocków można schować tam zabawki czy książeczki czy przybory.

kiddiesKIDDIE’S GO

Dla najmłodszych artystów

Są dzieci, które nie przepadają za zabawami analitycznymi, za to uwielbiają wszystko, co twórcze. Dla dziecka, które lubi rysować i malować, znakomitym prezentem będzie CREATIVE FUN TABLE. To wielofunkcyjny panel, które da małym artystom nieskończony wachlarz możliwości. Gdy jest złożony, można na nim malować, pisać i rysować; po rozłożeniu może natomiast służyć jako panel do zabawy plasteliną lub piaskiem. CREATIVE PLAY TABLE to inny model, który powstał z myślą o potrzebie twórczej zabawy. To stolik do zabaw kreatywnych, zaopatrzony dodatkowo w dwa siedziska. Będzie świetnym prezentem dla rodzeństwa, ułatwiającym integrację i wspólną zabawę. Warto zachęcić dzieci do stworzenia wspólnego rysunku lub ulepienia ulubionych bohaterów z plasteliny. Specjalne wgłębienia na przybory artystyczne, w które wyposażony jest CREATIVE PLAY TABLE, ułatwiają organizację pracy i pozwolą uniknąć kłótni o pisaki czy kredki. Wygoda użytkowania oraz żywe kolory, w jakich dostępnych są opisane stoliki, sprawią, że takim prezentem będzie zachwycone każde dziecko.

creative

CREATIVE FUN TABLE

Dla fanów baśni

Maluchy, które uwielbiają zaczarowane światy, zakochają się w MAGIC PLAYHOUSE. To domek żywcem wyjęty z baśniowych ilustracji. Po przekroczeniu jego progu każde dziecko poczuje się jak w innym świecie i z łatwością przeobrazi się w rycerza lub księżniczkę. Fantazyjny kształt domku ułatwia uruchomienie wyobraźni, a żywe kolory pobudzają i dodają energii do działania. To świetna zabawka dla dzieci twórczych, która rozwinie ich kreatywność i zapewni wiele pozytywnych emocji. MAGIC PLAYHOUSE jest niezwykle łatwy w montażu i utrzymaniu czystości. Precyzja wykonania i wysokiej jakości tworzywo, z jakiego wykonany jest domek, to gwarancja tego, że zabawka będzie służyć dzieciom przez wiele lat.

MAGIC PLAYHOUSE

Po wyborze odpowiedniego prezentu pozostaje tylko zapakować go w błyszczący papier i umieścić pod choinką. Każdy z opisanych podarunków jest obietnicą wspaniałej zabawy, dzięki czemu maluchy na pewno będą szczęśliwe.