Prezenty dla dziecka w każdym wieku

Prezenty dla dziecka w każdym wieku


Święta tuż tuż, a Wy wciąż zastanawiacie się, co kupić swoich pociechom? Chcielibyście, aby prezent był nie tylko piękny i modny, ale również funkcjonalny? Koniecznie przeczytajcie nasz dzisiejszy artykuł. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie produktów naszej marki z linii dedykowanej dzieciom. Na pewno ucieszą nie tylko malucha, ale posłużą również starszakom

Domek Funtivity Playhouse to wspaniałe rozwiązanie, jeśli myślicie o kupieniu jednego fantastycznego prezentu dla gromadki dzieci. Składa się z kilku elementów: przestronnego domku z dużym oknem i ruchomymi drzwiami, wysokiej, a zarazem bezpiecznej zjeżdżalni oraz tunelu połączonego z domkiem. Wszystkie części są ozdobione fantazyjnymi dekoracjami oraz utrzymane w żywej, wesołej kolorystyce, która na pewno skradnie dziecięce serca. Poza tym, cały domek wykonane jest z zachowaniem najbardziej rygorystycznych zasada bezpieczeństwa, dlatego może być użytkowany przez dzieci już od 18. miesiąca życia.

lr9TEwD.jpg (1280×853)

Funtivity Playhouse

 

Dla tych z Was, którzy mają ograniczone możliwości przestrzenne i nie mogą pozwolić sobie na rozstawienie Funtivity Playhouse, mamy inną propozycję. Nasze pojedyncze domki ogrodowe na pewno spełnią marzenie niejednego dziecka. Na przykład domek Foldable PlayHouse (Wonderfold) Czym się wyróżnia? Posiada dwuspadowy dach w kontrastowym kolorze, ścianki imitujące prawdziwe cegły i deski oraz dwuczęściowy płotek, który pełni rolę drzwi. Idealnie sprawdzi się w roli bazy do zabawy w farmę lub Dziki Zachód. Poza tym, możecie rozstawić go nie tylko w ogrodzie, ale również w domu. Jest to bowiem domek całoroczny, co wraz z łatwością montażu oraz możliwości szybkiego złożenie do rozmiarów niewielkiego kartonu czyni z Foldable Playhouse (Wonderfold) uniwersalny, a w dodatku piękny i funkcjonalny prezent.

5g8uiJf.jpg (1280×862) 

Foldable Playhouse (Wonderfold)

 

Jeśli chcielibyście podarować swoim maluchom i starszakom prezent, który będzie jednocześnie bawił i uczył, polecamy stolik do zabawy Sand and Water Table (Water Kingdom). Sprawdzi się szczególnie dla dzieci, które uwielbiają zabawę wodą. Złożony stolik będzie służył jako ergonomiczny blat do prac manualnych, które dzieci uwielbiają: rysowania, malowania, lepienia z plasteliny. Po rozłożeniu zaś stanie się bazą do zabawy piaskiem i wodą. Posiada dodatkowo specjalne pojemniczki oraz wszelkie akcesoria niezbędnej do wyśmienitej zabawy: grabki, łopatki, foremki oraz kubek i durszlak. Sand and Water Table (Water Kingdom) zapewnia nie tylko kreatywnie spędzony czas, ale również bezpieczeństwo – jego konstrukcja jest wyjątkowo stabilna dzięki szeroki nogom, a wykonanie z tworzywa najwyższej jakości gwarantuje wytrzymałość na wiele lat.

zjf16Yk.jpg (853×1280) 

Sand&Water Table (Water Kingdom)