Prezent na Dzień Ojca


Wasz tata to majsterkowicz? Zawsze macie problem z wybraniem dla niego prezentu idealnego na jakąkolwiek okazję? Przeczytajcie dzisiejsze zestawienie skrzynek narzędziowych naszej marki, a pozbędziecie się tego problemu z głowy raz na zawsze :)


Klasyka gatunku dla tradycjonalisty


W naszej ofercie posiadamy skrzynki narzędziowej o tradycyjnym designie, które usatysfakcjonują zarówno profesjonalistę, jak i amatora.


⦁ Connect Cantilever - czyli bestseller naszej marki. Kompaktowa konstrukcja tej skrzynki ułatwi przechowywanie wszystkich narzędzi i akcesoriów. Posiada dwa poziomy: dolna to pojemna komora główna oraz górna, czyli tacka z 12 wyjmowanymi pojemnikami. Dodatkowo skrzynka została wyposażona w przezroczystą pokrywę, specjalne wsporniki wspierające stabilność skrzynki po rozłożeniu oraz metalowe zatrzask i zatyczki. 

3erT6AW.jpg (1280×855)

⦁ 22’’ GEAR 33.8 l - uniwersalna konstrukcja tej skrzynki pozwala na korzystanie z niej zarówno w warsztacie, jak i w domu. Zestaw wykonany z najwyższej jakości tworzywa posiada wygodne uchwyty umieszczone po bokach, które ułatwiają jej przenoszenie.

pb7omGq.jpg (1280×859)

⦁ 26’’ Hawk - została wyposażona w dwa wewnętrzne organizery oraz specjalnie zaprojektowaną rączkę, która umożliwia otwieranie i zamykanie skrzynki jedną ręką. W dodatku posiada kłódkę, solidne metalowe zatrzaski oraz antypoślizgowe narożniki.

7DJCZ9c.jpg (1280×966)

⦁ 26’’ Hawk z organizerem - wyróżnia się swoją pojemnością i kompaktowym wnętrzem. Skrzynka została równie wyposażona w praktyczną rączkę z profilowym uchwytem, solidne zatrzaski oraz antypoślizgowe narożniki.

okHMKu7.jpg (1280×853)

⦁ 22’’ Cantilever - największy klasyk wśród naszych skrzynek narzędziowych. Posiada bardzo pojemną komorę, w której można swobodnie przechowywać narzędzia i akcesoria różnych rozmiarów.

fm8wPCl.jpg (1280×853)

⦁ Herobox Basic (dostępna w trzech rozmiarach 13’’ i 16’’) - ojcowie docenią tę skrzynkę za funkcjonalność, przemyślaną konstrukcję oraz pojemność. W dodatku została ona wyposażona w wygodny ergonomiczny uchwyt główny oraz specjalne boczne uchwyty, które umożliwiają przenoszenie skrzynki na pasku.

dqsWRJI.jpg (873×1280)

Ciekawy design dla fana nowoczesności


Dla ojców, którzy lubią być na czasie, polecamy skrzynki wyróżniające się swoim wyglądem. Przypominamy jednak, że intrygująca forma nie umniejsza zupełnie ich funkcjonalności.


⦁ 22’’ GEAR - składa się z pojemnej komory dolnej oraz wyjmowanej komory górnej. Niekwestionowanym atutem tej skrzynki jest jej modułowość – może być bowiem używana samodzielnie lub w zestawie z pozostałymi skrzynkami do narzędzi z serii Gear.

nLD86g1.jpg (1280×1193)

⦁ Skrzynka narzędziowa pionowa – została wyposażona w praktyczne, liczne segmenty i przegródki oraz specjalny zatrzask zamykający. Jest solidnie wykonany i prosty w obsłudze.

bULspSI.jpg (1280×848)