Optima – sekret porządku w ogrodzie

Optima – sekret porządku w ogrodzie


Każdy, kto kocha dbać o swój ogród, zetknął się zapewne z następującym problemem: szukając narzędzi, niezbędnych do wykonania prac ogrodniczych, nagle okazuje się, że te… zniknęły. Przy dużej ilości ekwipunku zdarza się to nagminnie. Prace ogrodnicze, niezbędne do wykonania w ogrodzie – sianie, koszenie, podlewanie, przycinanie, grabienie, nawożenie i inne – wymagają stosowania wielu narzędzi, które bardzo często bywają gubione lub przekładane z miejsca na miejsce. Proste i użyteczne rozwiązanie pozwoli jednak raz na zawsze rozprawić się z panującym w ekwipunku chaosem.

narzedzia

Bezpieczne przechowywanie narzędzi

Bałagan nie tylko utrudnia, a chwilami wręcz uniemożliwia ogrodnikowi pracę; psuje też urok ogrodu. Porozrzucane narzędzia odwracają uwagę od piękna trawnika, drzew i krzewów. Narażają też narzędzia na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych – porzucone na trawie często psują się lub odkształcają pod wpływem mrozu czy wilgoci. Szukanie potrzebnego ekwipunku znacznie wydłuża też czas pracy w ogrodzie, który można by z powodzeniem przeznaczyć na relaks. Zapewnienie narzędziom odpowiednich warunków do przechowywania nastręcza jednak czasami sporo trudności. Każdy ogrodnik z pewnością posiada ich pokaźną kolekcję, a wiele z nich ma nietypowe kształty i jest różnej wielkości. Czasem bardzo trudno je gdzieś schować, a co dopiero umieścić tak, by w każdej chwili był do nich łatwy dostęp i były pod ręką.

Łatwy sposób na organizację przestrzeni

Każdemu, kto chciałby zaprowadzić w swoim ekwipunku porządek, ale nie ma pojęcia, jak to zrobić, przychodzi z pomocą firma Curver. Szafa OPTIMA OUTDOOR TALL powstała z myślą o tych, którym brakowało rozwiązania, mającego na celu łatwe i przystępne organizację przestrzeni. Szafa umożliwia przechowywanie podręcznych akcesoriów domowych i ogrodowych oraz ich systematyzację. Wyposażona jest w system półek, które umożliwią łatwe uporządkowanie posiadanych przedmiotów. Szerokie i przestronne półki pozwalają na umieszczenie na nich wielu sprzętów o różnych gabarytach. Pozwoli to przechowywanie niezbędnego ekwipunku w jednym miejscu i oszczędzi czas, przeznaczony na zbędne szukanie. Na uwagę zasługuje szczególnie specjalna wnęka, stworzona do przechowywania mopów i szczotek w pozycji pionowej. Dzięki temu wszystkie środki czystości zawsze będą pod ręką.

optimaOPTIMA OUTDOOR TALL

Kombinacja funkcjonalności i piękna

Przejrzysta organizacja przedmiotów to jednak tylko jedna z wielu funkcjonalności szafy OPTIMA OUTDOOR TALL. Wykonana jest z niezwykle trwałego tworzywa sztucznego, dzięki któremu zapewnia trzymanym w niej przedmiotom najwyższą ochronę. Dodatkowe zabezpieczenie stanowi gumowa uszczelka, uniemożliwiająca przedostanie się do środka wody i wilgoci. Konstrukcja szafy jest niezwykle solidna i przemyślana. Dwuskrzydłowe, łatwe w otwieraniu drzwi umożliwiają bezproblemowy dostęp do posiadanego ekwipunku w każdej chwili. Oprócz najwyższej jakości wykonania cechą, która wyróżnia szafę spośród innych modeli na rynku, jest jej bardzo nowoczesny design. Opływowe kształty i eleganckie wykończenie sprawią, że spodoba się wszystkim miłośnikom ciekawych rozwiązań we wzornictwie. Interesujące połączenie kolorystyczne – model dostępny jest w wariacji beżowo-szarobrązowej – sprawia, że OPTIMA OUTDOOR TALL nada każdej przestrzeni dyskretny urok i spodoba się wszystkim, którzy szukając rozwiązań dla swojego ogrodu poszukują zarówno funkcjonalności, jak i piękna.

Tak urządzony kącik będzie ostoją porządku i z pewnością znacznie ułatwi pracę każdemu ogrodnikowi. Problem zagubionych czy zniszczonych narzędzi już niedługo stanie się przeszłością, a domownicy będą mogli cieszyć się zadbanym, wolnym od chaosu ogrodem.