Niezbędnik w każdym warsztacie

Niezbędnik w każdym warsztacie


Niezbędnik każdego warsztatu - pojemniki do przechowywania drobnych akcesoriów


Każdy warsztat to przechowalnia nie tylko cięższego sprzętu, jak kosiarki czy szlifierki. Bardzo dużo miejsca zajmują drobniejsze przedmioty, wszelkie śrubki i gwoździe, taśmy izolacyjne, pojemniki z różnymi płynami czy sprayami. Zastanawiacie się, gdzie je przechowywać, by były bezpieczne, ale także żeby wygodnie się po nie sięgało? Mamy dla Was rozwiązanie - to nasze pojemniki na akcesoria Click Bin.

Funkcjonalność:

 

Pojemniki Click Bin zostały zaprojektowane z myślą o najdrobniejszych szczegółach. Nie wiedzieliście nawet, jak bardzo ułatwiają życie w każdym warsztacie czy garażu. Posiadają dużą etykietę na froncie, która usprawnia dobrą organizację akcesoriów i pomaga w szybkim odnalezieniu każdego potrzebnego przedmiotu.

 jVzH2FV.jpg (800×600)

Dzięki specjalnym zatrzaskom blokującym, poszczególne pojemniki można połączyć ze sobą w pionową konstrukcję, powiesić na ścianie i zaoszczędzić miejsce robocze w warsztacie.

twzWdfk.jpg (800×600)

Pojemniki zostały również wyposażone w wygodny uchwyt, który ułatwia ich przenoszenie.

48QVxKC.jpg (600×800) 

Trwałość:

Wszystkie dostępne w naszej ofercie pojemniki Click Bin wyróżniają się wysoką jakością. Wykonane zostały z tworzywa sztucznego, dzięki czemu nie musicie martwić się o ich rozbicie w razie upadku.

Uniwersalna estetyka:

Pojemniki Click Bin zostały wykonane z myślą o typowej kolorystyce wszelkich warsztatów. Uniwersalna szarość nie będzie raziła w oczy, a mniejsze czerwone elementy, jak zatrzaski pomagające połączyć pojemniki ze sobą czy czerwona kontrastowa rączka, ułatwiają korzystanie z pojemników.

Trzy rozmiary:


- Duży pojemnik CLICK BIN 2.8 L
- Średni zestaw pojemników CLICK BIN 4x1,3L
- Mały zestaw pojemników CLICK BIN 4x0,45L