Na co zwrócić uwagę, kupując domek narzędziowy?


Wybór odpowiedniego domku narzędziowego niektórych przyprawia o zawrót głowy. Nic w tym dziwnego! Na rynku mamy całą gamę domków różniących się tak naprawdę wszystkim: począwszy od rodzaju materiału, z którego zostały wykonane, poprzez rozmiar i kształt, skończywszy na jakości detali konstrukcji. Dlatego w dzisiejszym artykule postanowiliśmy zebrać dla Was najważniejsze cechy dobrego domku narzędziowego – takiego, który posłuży Wam lata i będzie cieszył oko swoim wyglądem.

 1. Wielkość i kształt 

 

Niezmiernie istotne przy wyborze domku narzędziowego jest dobranie jego kształtu i rozmiaru do wielkości ogrodu lub tej części gospodarczej podwórza, w której go postawicie. Nie kupujcie bardzo dużego domku, jeśli macie mały ogród. Uwierzcie, że nie jest to najlepszy pomysł, nawet jeśli jesteście przekonani, że przydałby się, aby w końcu pomieścić wszystkie nasze sprzęty oraz akcesoria ogrodowe. Zastanówcie się również, co tak naprawdę będziecie w nim przechowywać – czy ma posłużyć Wam jako schowek na większy sprzęt czy tylko drobne akcesoria. Linia domków narzędziowych Manor naszej marki została zaprojektowana tak, aby spełnić każde wymagania. W jej skład wchodzą bowiem cztery modele o różnych wymiarach:

- dwuskrzydłowy Manor 6x5 oraz 6x8

- jednoskrzydłowy 4x3 oraz 4x6.

Dzięki użyciu najwyższej jakości tworzywa imitującego naturalne deski, odpornego na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych jak promienie UV i deszcz, domki narzędziowe z linii Manor posłużą Wam długie lata bez uszczerbku na wyglądzie. Poza tym posiadają konstrukcję wzmocnioną metalowymi zawiasami, która jest w stanie utrzymać nawet 75 kg obciążenia (np. śniegu) na m2, a podłoga zaś – aż 150 kg/m2.

 

c6UdU6Q.jpg (1280×853)

Manor 6x5

2. Trwałość materiału

 

Kolejną bardzo ważna cechą porządnego domku narzędziowego jest jego trwałość. Produkty naszej marki są wykonane z tworzywa sztucznego najwyższej jakości. Jest ono odporne na negatywne oddziaływanie zewnętrznych czynników atmosferycznych, takich jak promienie słoneczne czy deszcz. Nie wymaga też impregnacji ani żadnych innych zabiegów pielęgnacyjnych, aby utrzymać dobry wygląd przez lata.

3. Solidne wykończenie detali

 

Podczas oglądania domków narzędziowych w markecie warto uważnie przyjrzeć się wszystkim szczegółom wykończenia, takim jak zawiasy, drzwi, otwory wentylacyjne, design drzwi. Jakość wykonania detali stanowi o jakości całej konstrukcji. Nasze domki narzędziowe Fusion wyróżniają się eleganckim, ponadczasowym designem. Wszystkie elementy konstrukcji modeli Fusion zostały zaprojektowane z najwyższą dbałością o funkcjonalność i estetykę w jednym. Posiadają szerokie dwuskrzydłowe drzwi z ozdobnymi uchwytami przy jednoczesnej możliwości otwierania tylko jednego skrzydła. Ich stylowe okna oraz świetlik w dachu stanowią świetne źródło naturalnego światła. Dodatkowo zostały wyposażone w specjalnie wbudowany panel wentylacyjny, który chroni przed wilgocią i zapewnia stały dopływ świeżego powietrza. Konstrukcję domków narzędziowych Fusion wzbogacono o metalowe zawiasy oraz możliwość zamknięcia na kłódkę, a wmontowana podłoga o maksymalnym obciążeniu aż 150 kg/m2 gwarantują ochronę wszystkich akcesoriów przed czynnikami zewnętrznymi czy gryzoniami.

 

 WvuSFsa.jpg (1280×853)

Fusion 757

4. Estetyka

Ta cecha jest często zapominana przez kupujących, którzy starają się kupić przede wszystkim trwały domek narzędziowy, który potencjalnie ma służyć na lata. Myślą, że muszą zrezygnować z nowoczesnego wyglądu dopasowanego do ich osobistych preferencji. Nie jest to jednak prawdą. Na szczęście! Domki narzędziowe Oakland naszej marki są dowodem, że kreatywny design może iść w parze z najwyższą jakością wykonania. Dzięki chropowatej powierzchni każdy użytkownik może bowiem pomalować go na dowolny, wybrany przez siebie kolor. Zresztą również kolory fabryczne, czyli szarość i grafit stanowią estetyczne, nowoczesne, minimalistyczne połączenie, które dobrze wkomponuje się w przestrzeń każdego ogrodu.

 

 lmgMkBO.jpg (1280×853)

Oakland 759