Meble i akcesoria ogrodowe. Sezon wiosenno – grillowy czas zacząć!

Meble i akcesoria ogrodowe. Sezon wiosenno – grillowy czas zacząć!


Przełom kwietnia i maja to czas, w którym nasze ogrody ożywają. Majówka jest uznawana za początek sezonu grillowego. To właśnie wtedy do naszych ogrodów zaczynamy zapraszać gości i organizować w nich przyjęcia. Najwyższy czas zaopatrzyć się w meble ogrodowe, dzięki którym organizacja garden party stanie się prawdziwą przyjemnością.

Nie tylko krzesła i stoły ogrodowe

We wcześniejszym wpisie zwracaliśmy uwagę na różne elementy, które wspólnie kreują przestrzeń stylowego ogrodu. Podstawą są oczywiście zestawy meblowe oraz krzesła, fotele i stoły ogrodowe. To dzięki nim możemy wygodnie spędzać czas z przyjaciółmi. Fotele ogrodowe, pufy i leżaki zapewniają komfort odpoczynku. Jednak czy nie warto poszerzyć zestaw meblowy o kolejne elementy i stworzyć w pełni komfortowe wyposażenie naszych ogrodów, tarasów oraz balkonów?

Barek ogrodowy

Przydomowe ogrody powinny być nie tylko piękne, ale też funkcjonalne. Ciepłe dni są doskonałą okazją aby zaprosić gości i wspólnie spędzać czas. W takich przypadkach nie może obejść się bez przekąsek i schłodzonych napojów. Organizację garden party znacznie ułatwi rozbudowanie zestawu mebli ogrodowych o barek, w którym mogą chłodzić się butelki czy puszki z napojami. Rozkładany stolik z pojemnikiem do schładzania, to przykład kreatywnego designu łączącego w sobie elegancję, solidność i wygodę użytkowania. Dla wielu osób jest to mebel zaskakujący i dość rzadko spotykany – korzystający z niego goście z pewnością docenią zapobiegliwość i spryt organizacyjny gospodarza. Co więcej – barek ogrodowy po złożeniu zamienia się w niewielki, estetyczny i niezwykle poręczny stolik, przy którym można wypić poranną kawę. 

Cool Bar               Cool bar  

Cool Bar

Cool Bar Rattan

Cool Bar rattan

Stoły grillowe Unity

Wspólne grillowanie z rodziną i przyjaciółmi jest dla wielu osób ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu w ciepłe dni i wieczory. Każdy, kto zorganizował w życiu garden party wie, że kluczem do sukcesu jest wygospodarowanie odpowiedniej przestrzeni do przygotowywania posiłku. Organizując grilla dla większej grupy osób powinniśmy zadbać o komfort gości i sprawić, by było im jak najwygodniej. Nie wyobrażamy sobie ogrodu bez stołu ogrodowego i wygodnych foteli. Jednak często w tym zestawie brakuje stołu grillowego - mebla, na którym możemy przygotować naszą ucztę:  przyprawić mięsa i ryby, pokroić pieczywo, składniki na sałatkę i wykonać szereg innych kuchennych czynności. Dzięki oryginalnej i bardzo przemyślanej użytkowo formie stołu grillowego, możemy wspólnie  spędzać czas z naszymi gośćmi, równocześnie przygotowując jedzenie.

Stół grillowy to rozwiązanie dla tych, którzy potrafią docenić funkcjonalne i pomysłowe rozwiązania, a jednocześnie nie chcą rezygnować z pięknej stylistyki. Multifunkcjonalność stołu grillowego sprawia, że już po pierwszym użyciu zastanawiamy się, jak to możliwe, że kupiliśmy go dopiero teraz? Jakie cechy powinien mieć stolik grillowy? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na blat i materiał, z którego jest wykonany. Doskonale sprawdza się tutaj blat ze stali nierdzewnej – solidny, estetyczny i praktyczny. Pojemna szafka pomieści najróżniejsze składniki, przyprawy, naczynia oraz inne niezbędne przy grillowaniu akcesoria. Przydatne są również kółka, które ułatwią przemieszczenie nawet obciążonego stołu w dowolne miejsce w ogrodzie czy na tarasie. Praktyczne wieszaki przydadzą się do zawieszenia podręcznych ściereczek, rękawic kuchennych  oraz narzędzi grillowych.

Stól grillowy Unity dostępny jest w 2 rozmiarach co dodatkowo ułatwi nam odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni, którą dysponujemy. Łatwy w utrzymaniu w czystości oraz odporny na działanie czynników atmosferycznych i promieni UV - to jego dodatkowe zalety.

Stół grillowy Unity XL

Stól grillowy Unity XL                

Stol grillowy Unity

Stól grillowy Unity

Biesiada w ogrodzie

Każde spotkanie towarzyskie organizowane w naszym domu jest małym wyzwaniem logistycznym. Jako gospodarze troszczymy się o to, by goście byli zadowoleni ze spędzonego u nas czasu. Dbajmy o ich i naszą wygodę. Sprawmy, aby wspólnie spędzić ten czas, nie koncentrując się wyłącznie na przygotowaniu składników i posiłku w odseparowaniu od naszych gości. Dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom takim jak meble ogrodowe, barki i stoły grillowe curver-lifestyle organizacja rodzinnych i towarzyskich spotkań w ogrodzie stanie się prostsza i przyjemniejsza.