Meble Curver Lifestyle – wiele możliwości

Meble Curver Lifestyle – wiele możliwości


Lato w pełni. Nareszcie można cieszyć się owocami całorocznej pracy w ogrodzie. Planując spotkania z przyjaciółmi, samotny wieczór z książką czy pracę z komputerem – robimy wszystko by spędzić ten czas na świeżym powietrzu. Sekretem udanego wypoczynku w ogrodzie jest nie tylko piękna pogoda, ale również jego wyposażenie. Skoro na pierwsze nie mamy wpływu - zadbajmy o drugie!

Wszyscy pragniemy, by nasze ogrody łączyły w sobie styl i użyteczność. Dążymy do tego by wyposażyć je w elementy zgodne z najnowszymi trendami, a jednocześnie wiemy jak ważna jest funkcjonalność każdego z nich – wygodny stół i krzesła zagwarantują idealne warunki do wspólnego biesiadowania, a odpowiednio wyprofilowane leżaki zapewnią komfort odpoczynku.

Corfu - tak jak chcesz

Projektując idealną przydomową przestrzeń z Curver Lifestyle – możecie wybrać cały zestaw mebli ogrodowych lub pojedyncze stoły, krzesła czy fotele. Wszystko po to, by dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

Pełen relaks w eleganckiej oprawie zapewnią Wam między innymi meble z linii Corfu. Możecie przykładowo wybrać zestaw dwóch foteli, które posłużą jako kompletna aranżacja, lub jako jeden z elementów wystroju. Corfu Duo doskonale bowiem łączy się z sofami i stolikami z tej samej linii. Dzięki temu można swobodnie modyfikować zestaw w zależności od konkretnych potrzeb czy aranżacyjnych możliwości. 

Zestaw mebli Corfu

Zestaw dwóch foteli Corfu Duo Set

Łączenie ze sobą elementów z tej samej linii mebli, to idealne rozwiązanie dla tych, którzy na co dzień nie potrzebują rozbudowanych zestawów, a korzystają z nich jedynie okazjonalnie. Zestaw foteli kupiony z myślą o codziennym użytkowaniu, możemy w każdej chwili rozszerzyć o stolik i ławę, które świetnie sprawdzą się przy organizacji rodzinnego grilla czy ogrodowego party. Przecież nie chcemy, by cokolwiek ograniczało nas w zaproszeniu najbliższych na wspólne biesiadowanie.

Sofa Corfu

Dwuosobowa, stylowa sofa z linii Corfu

Jeżeli jesteś szczęściarzem, który może pochwalić się sporym ogrodem, lub tarasem oraz domem zawsze pełen znajomych – możesz od razu zdecydować się na rozbudowany zestaw Corfu Set. 

Zestaw mebli Corfu

 Stylowy zestaw mebli ogrodowych Corfu

Od wyboru do koloru

Niezależenie od Waszej decyzji, na jaki konkretny model mebla się zdecydujecie  - każdy z nich wyróżnia nowoczesne wzornictwo inspirowane naturalnym splotem rattanowym oraz solidna budowa i odporność na działanie warunków atmosferycznych.

Poza szerokim wyborem modelu mebli, możecie wybierać spośród kilku wersji kolorystycznych. Projektując nasze meble, zrezygnowaliśmy z ostrych barw i zdecydowaliśmy się na stonowane i uniwersalne kolory. Dzięki temu meble nie stracą swojego uroku i na długo wpiszą się w modną, ponadczasową stylistykę. Taką kolorystykę łatwo urozmaicić poprzez dodanie wyraźnych akcesoriów w żywej tonacji.

Linia Corfu dostępna jest w aż pięciu wariantach kolorystycznych, z wygodnymi poduszkami.