Która skrzynia ogrodowa najlepiej sprawdzi się na Twojej działce?

Która skrzynia ogrodowa najlepiej sprawdzi się na Twojej działce?


Wybór idealnej skrzyni ogrodowej może być nie lada wyzwaniem. Jeśli poszukujesz sprawdzonego schowka na narzędzia, poduszki czy też inne rzeczy, które masz w swoim ogrodzie, ten artykuł może być dla Ciebie pomocny.

Rozmiary Skrzyni Ogrodowych

Na rynku dostępnych jest mnóstwo rozmiarów skrzyni ogrodowych - od najmniejszych, w których przechowywać można zabawki dziecięce, po ogromne szafy, gdzie schować można rower czy kosiarkę. Wszystkie produkty prezentowane poniżej wyprodukowane są przez markę Keter.

Główne walory skrzyni tej marki to:

 • odporność na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych jak śnieg, deszcz, wiatr czy promienie UV

 • brak konieczności konserwacji i impregnacji

 • łatwość czyszczenia- wystarczy odrobina detergentu i woda

Szafa Ogrodowa

Ta wielkich rozmiarów skrzynia, w zależności od modelu, jest wysoka na ok.120-130 cm. Z łatwością zmieści więc duże przedmioty takie jak: grill, opony, rower, a nawet kubły na śmieci.

Polecane szafy ogrodowe marki Keter to:

 • Grande Store Extruded - ta pojemna i funkcjonalna szafa ma aż 190 cm długości. Z łatwością zmieści aż trzy kontenery na śmieci. Można w niej zamontować półki, co pozwoli na lepszą organizację przechowywanych rzeczy.

 • Patio Store - ta szafa idealnie nadaje się na balkon lub taras. Oryginalnie jest szara, jednak z łatwością można przemalować ją na kolor pasujący do wystroju Twojego patio. W szafie można zamontować półki, co ułatwi Ci odpowiednią segregację przechowywanych w niej przedmiotów.

 • Store It Out Ultra - szafa otwierana jest zarówno drzwiczkami, jak i uchylną górną klapą. W środku zmieszczą się aż dwa kubły na śmieci, rower, a nawet kosiarka. Jak w pozostałych modelach, w niej również można zamontować dodatkowe półki.

 • Store It Out Max - ta najmniejsza i najtańsza z przestawionych szafa ogrodowa stanowić może idealny schowek na kosiarkę, kubeł na śmieci czy akcesoria ogrodowe. Możliwość montażu dodatkowych półek zapewnia komfort przechowywania narzędzi.

Duża Skrzynia Ogrodowa 

 • Java Storage Box 870L - ta ogromna plastikowa skrzynia ogrodowa imituje splot rattanowy. Jest odporna na działanie warunków atmosferycznych i idealnie nadaje się do przechowywania akcesoriów i narzędzi ogrodowych. Dostępna w kolorach brązowym i grafitowym.

 • Ontario Box 870L - skrzynia ta, pomimo że wykonana z tworzywa sztucznego, wyglądem imituje drewno. Jest niezwykle pojemna, a po bokach ma wygodne uchwyty, które ułatwią jej przenoszenie. Możliwość zamknięcia na kłódkę gwarantuje bezpieczne przechowywanie narzędzi ogrodowych. Dostępna w kolorze brązowym i grafitowym.

Średnia Skrzynia Ogrodowa 

 • Denali Duotech Deck 570L - ta skrzynia to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie praktyczność i wygodę. Może służyć zarówno jako schowek, jak i wygodne siedzisko dla dwóch osób.

 • Rockwood Storage Box 570L - skrzynia jest długa, pomieścić więc może narzędzia ogrodowe takie jak motyka czy grabie. Oprócz funkcji przechowywania może również być wygodnym siedziskiem dla dwóch dorosłych osób. Dostępna w kolorze brązowym i beżowym.

 • Pool Storage Box 511L - biała, imitująca splot rattanowy skrzynia wyróżnia się na tle innych swoim unikalnym wyglądem. Jasny kolor sprawia, że idealnie nadawać się będzie zarówno na balkon, jak i do ogrodu.

 • Brushwood Storage Box 455L - tworzywo imitujące przecierane drewno idealnie sprawdzi się do każdego ogrodu. Ta pojemna skrzynia służyć może nie tylko jako schowek, ale również siedzisko dla dwóch osób. Dostępna w kolorach grafitowym, brązowym i szarym.

 • Capri Storage Box 305L - łatwa do przenoszenia skrzynia jest nie tylko pojemna, ale również funkcjonalna. Bez problemu pomieści w środku narzędzia ogrodowe, czy zabawki dziecięce. Jest również niezwykle wytrzymała- jako siedzisko jest w stanie utrzymać aż 250 kg obciążenia. Dostępna w kolorach brązowym i grafitowym. 

Mała Skrzynia Ogrodowa

 • Comfy Storage Box 270L - skrzynia ta idealnie nadaje się do przechowywania poduszek, koców czy też akcesoriów ogrodowych. Może służyć również jako siedzisko. 

Unikalne Skrzynie Ogrodowe

Na rynku dostępne są również modele skrzyni ogrodowych, które są równocześnie ławkami. Przykładem jest tutaj model Patio Bench, który stanowić może pełnowartościowy mebel ogrodowy.

Inny, warty polecenia schowek, to Parcel Drop Box, czyli skrzynka na listy i paczki. Postaw ją przed domem i ułatw kurierowi dostawę Twoich przesyłek. Unikalny mechanizm umożliwi odbiór paczek jedynie przez adresata.