Kreatywna wiosna w ogrodzie


Wiosną przyroda budzi się do życia, a wszystkie dzieciaki mają ochotę wyjść na dwór i zawładnąć każdym placem zabaw :) Jak zapewnić im kreatywnie spędzony czas, jeśli nie mamy takiego placu zabaw blisko swojego miejsca zamieszkania? Jest to możliwe dzięki naszym fantastycznym, wielofunkcyjnym produktom dla dzieci. Zobaczcie sami :)

Nasza pierwsza wiosenna propozycja to kolorowa zjeżdżalnia Boogie Slide. Nie zajmuje dużo miejsca, można ją więc rozstawić nawet na balkonie lub w pokoju i w przypadku brzydkiej pogody zająć maluchy na całe godziny. Zjeżdżalnia jest całkowicie bezpieczna dla dzieci - posiada certyfikat CE, a ponadto jej brzegi są zaokrąglone dla całkowitego zminimalizowania jakiegokolwiek ryzyka po stronie dziecka.

 

MnQxKMI.jpg (1100×618)

Boogie Slide

Dla dzieci, które wprost rozpiera wiosenna energia, idealnym rozwiązaniem będzie domek do zabawy Funtivity Playhouse. Może być po prostu uroczym domkiem, stać się torem przeszkód, zjeżdżalnią albo przenieść dzieci w fascynujący świat podziemnych tuneli i fantastycznych górskich wspinaczek. Cały domek pokryty jest wzorami z motywami roślinnymi, a jego żywe kolory zachęcą maluchy do zabawy. Może być użytkowany już od 18. miesiąca życia.

 

zEZ2CCo.jpg (1920×1279)

Funtivity Playhouse

Nasza ostatnia na dziś propozycja to coś, co sprawdzi się dla spokojniejszych dzieci o artystycznej duszy. Creative Playtable to kreatywny stolik edukacyjny dla dzieci od 2 do 5 lat. W komplecie zawarte są także dwa odpowiednio dopasowane stołki, cztery kubeczki np. na przybory plastyczne czy też kredki lub pędzle. Dodatkowo, blat stolika można rozłożyć, a pod spodem kryją się funkcjonalne schowki, które zachęcą maluchy do tworzenia swoich pierwszych dzieł sztuki :)

 

7mUdVqG.jpg (900×1200)

Creative Play Table