Jak urządzić garaż?

Jak urządzić garaż?


Garaż to jedno z tych miejsc, które bardzo szybko mogą stać się zagracone. Wynosimy do niego sezonowe przedmioty, których nie potrzebujemy,na przykład choinkę lub narty. Przechowujemy w nim większe sprzęty, takie jak rowery. 

Wielu z nas w garażu trzyma także przetwory zimowe i część produktów zakupionych w wielopaku (proszki do prania, papier toaletowy i inne). Dodajmy do tego wszelkie akcesoria służące do majsterkowania, a otrzymamy wachlarz zupełnie niezwiązanych ze sobą artykułów, które potrzebują odpowiedniego uporządkowania.

Jeśli będą one ułożone chaotycznie w różnych miejscach garażu, powstanie bałagan, który szybko zacznie nam przeszkadzać. Oprócz niezbyt miłego widoku, my sami będziemy mieć problem z odnalezieniem poszczególnych rzeczy.

Jeśli chcemy uniknąć tych nieprzyjemności, najlepszym rozwiązaniem będzie odpowiednie urządzenie garażu. Pomogą nam w tym meble, organizery, a także inne akcesoria, dzięki którym zaprowadzenie ładu w tym pomieszczeniu stanie się niezwykle proste.

W tym artykule przedstawiamy polecane produkty garażowe marki Keter. Są to zarówno szafy i regały, które pomogą utrzymać porządek w dużych przestrzeniach, jak i organizery czy szafki narzędziowe, idealnie nadające się do niewielkich wnętrz. 

Regał Tool Chest Set Ten duży regał posiada aż 6 szuflad o różnych rozmiarach. Cztery z nich przeznaczone są do przechowywania niewielkich akcesoriów. Posiadają wiele przegródek i wyjmowane pojemniki, które ułatwią nam utrzymanie porządku.

Dwie dolne szuflady są głębokie, są więc w stanie pomieścić większe przedmioty, takie jak młotki, wiertarki czy inne elektronarzędzia.

Niewątpliwym atutem regału Tool Chest Set są jego stabilne, obrotowe kółka. Bez problemu będziesz mógł przesuwać szafkę w dowolne miejsce, bez konieczności podnoszenia jej.

Regał Shelf PlusTego typu regał jest niezbędny w każdym garażu. Położyć na nim możesz dowolne przedmioty. Od słoików z domowymi przetworami, przez kartony z sezonowymi ubraniami, aż po akcesoria do majsterkowania.

Regał Shelf Plus posiada pięć półek. Każda z nich jest w stanie udźwignąć ciężar aż do 50 kilogramów!

Ze względu na prostą konstrukcję i łatwość demontażu, regał możesz postawić nie tylko w garażu, ale również w dowolnym miejscu w domu.

Wykonany jest on z trwałego materiału, który doskonale sprawdzi się nawet w trudnych warunkach. Jest odporny na wilgoć i niską temperaturę.

W zestawie znajdują się odpowiednie akcesoria umożliwiające przytwierdzenie regału do ściany. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nie przewróci się on nawet wtedy, kiedy Twoje dzieci spróbują na nim usiąść.

Linear High CabinetTa klasycznie wyglądająca szafa jest doskonałym uzupełnieniem otwartych regałów. Możesz w niej schować dowolne przedmioty. Nawet jeśli w środku będzie panować bałagan, zamknięte drzwi gwarantują schludny wygląd całego garażu.

Linear High Cabinet posiada cztery półki. Każda z nich jest w stanie utrzymać ciężar do 15 kilogramów. Szafa wykonana jest z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, które odporne jest na szkodliwe czynniki, takie jak wilgoć czy niska temperatura. 

Niewątpliwym atutem Linear High Cabinet jest fakt, że do jej drzwi można zamontować kłódkę. Doskonale nadaje się więc do przechowywania wartościowych przedmiotów.

Szafa występuje również w wersji z półkami i częścią wolnostojącą, gdzie trzymać można wysokie artykuły, takie jak deska do prasowania.

Organizer Warsztatowy GearTen klasyczny organizer musi znaleźć się w każdym garażu. Posiada transparentne wieko oraz 10 wyjmowanych pojemników, w których można poukładać  małe akcesoria, takie jak śrubki, gwoździe, wkręty i tym podobne.

Organizer warsztatowy Gear jest częścią linii Gear. Znajdziesz w niej różnej wielkości skrzynki, które pomogą Ci utrzymać porządek w Twoim garażu.

Skrzynka Na Kółkach Job BoxZostała ona zaprojektowana tak, żeby móc z łatwością przemieszczać ją w dowolne miejsce.
Skrzynka na kółkach Job Box składa się z pojemnej komory głównej oraz dwóch wysuwanych tacek. 

Jedna z nich posiada 6 przegródek, dzięki którym utrzymanie porządku będzie jeszcze prostsze.

Mobilna konstrukcja sprawia, że po rozłożeniu zobaczysz wszystkie przedmioty znajdujące się w skrzynce. Produkt posiada wysuwaną, teleskopową rączkę, dzięki której możesz pociągnąć go w dowolne miejsce, bez konieczności podnoszenia.

Dodatkowymi atutami skrzynki są solidne zamki, metalowe zatrzaski, centralny system blokujący oraz możliwość zamknięcia jej na kłódkę.