Jak stworzyć komfortowe miejsce relaksu w ogrodzie?


Piękny ogród to marzenie wielu osób. Wspaniałe, stylowe miejsce relaksu otoczone cudownymi roślinami – o tym chyba śnią wszyscy! Dzisiaj przedstawiamy kilka porad, jak dzięki naszym akcesoriom ogrodowym stworzyć idealny kącik do odpoczynku.

WIELOFUNKCYJNE AKCESORIA

Praktyczne sprzęty to strzał w dziesiątkę w każdym ogrodzie. Bardzo dobrym wyborem są zawsze te w typie „2w1”. Nasza ławka ogrodowa Patio Bench jest nie tylko wygodnym siedziskiem dla dwóch osób, ale także prawdziwą ozdobą każdego podwórza. To również świetny schowek o pojemności, aż 227 litrów.

JFVi5HJ.jpg (840×561)

Patio Bench

ODPOWIEDNIE OŚWIETLENIE

Dobrze dobrane światła nie tylko oświetlą ciemne wieczory, ale również stworzą odpowiedni klimat, jeśli trzeba. My proponujemy postawić w tym punkcie na nowoczesność i funkcjonalność jednocześnie i polecamy Illuminated Cool Bar naszej marki. Te fantastyczne barki ogrodowe sprawdzą się podczas przyjęć w gronie przyjaciół i rodziny jako schowki do napojów czy podręczny stolik na przekąski. Po zmierzchu zmienią się w oryginalne lampy, dopełniające każdą ogrodową stylizację.

GM1Z4zQ.jpg (2808×1872)

lluminated Cool Bar

WYGODNE MEBLE

Komfortowe miejsce relaksu to przede wszystkim wygodne, dobrze wyprofilowane meble. Nowoczesny design i elegancja to cechy wyróżniające zestawu Salemo Set składający się z dwóch wygodnych foteli, dwuosobowej sofy oraz stolika będącego jednocześnie schowkiem na podręczne akcesoria.

6v8FvmG.jpg (960×540)

Salemo Set

Dla fanów dużych sof mamy specjalną propozycję – zestaw Moorea Set, w skład którego wchodzi duży fotel, kwadratowy stolik raz super wygodny narożnik.

7Xst2nY.jpg (2276×1345)

Moorea Set

Oba zestawy wykonane są z tworzywa sztucznego o najwyżej jakości, które fakturą imituje strukturę naturalnego splotu rattanowego. To daje im trwałość i wytrzymałość przy jednoczesnym zachowaniu stylu i elegancji naturalnego wzoronictwa.

PRAKTYCZNY KĄCIK JADALNY

Wielu osobom relaks w ogrodzie kojarzy się z miejscem, w którym można zjeść smaczny posiłek na świeżym powietrzu i w gronie rodziny i przyjaciół. Dla tych osób jest właśnie zestaw Columbia Set 7 PCS. Składa się aż z dziewięciu elementów: dużego stołu jadalnego, czterech foteli oraz czterech podnóżków wyposażonych dodatkowo w wygodne poduszki zwiększające komfort siedzenia.

bmGDi44.jpg (1181×787)

Columbia Set 7 PCS