Jak rozwijać talent plastyczny u dziecka?


Jak rozwijać talent plastyczny u dziecka?

Rysowanie, lepienie z plasteliny, malowanie farbami i inne aktywności związane z plastyką bardzo rozwijają wyobraźnię dzieci oraz motorykę małą. Wiele najnowszych badań dowodzi, że dzieci rodzą się z talentem plastycznym, który zanika z powodu braku ćwiczeń w tym kierunku. Dlatego powinniśmy zachęcać dzieci do spędzania czasu w ten sposób. Stawiacie sobie teraz pytanie – jak zachęcić, żeby faktycznie dzieci zainteresowały się tą formą aktywności? Najlepiej przygotować im odpowiedni kącik i takie akcesoria, które zainteresują je swoimi kolorami czy ciekawą formą wykonania.

Creative Play Table to stolik z dwoma siedziskami. Został stworzony po to, aby stymulować wyobraźnię dziecka na odpowiednim poziomie. Nienachalna kolorystyka nie spowoduje przebodźcowania nawet najmłodszych, a jednocześnie jest na tyle atrakcyjną, że zadowoli starsze dzieci. Stolik posiada specjalne wgłębienia na przybory artystyczne, dzięki którym twórczej pracy nie zakłóci bałagan i ciągłe szukanie niezbędnych akcesoriów.

8EXZTOC.jpg (1772×1772)

Creative Play Table

Rozwijanie talentu plastycznego często idzie w parze z pracą nad motoryką małą. Dzięki naszemu Sand & Water Activity Table do tego duetu idealnego dochodzi jeszcze kontakt z naturalnymi materiałami. Jest to trio doskonałe! Sand & Water Activity Table służy jako ergonomiczny stolik do prac manualnych, a rozłożony staje się królestwem zabawy, w którym rządzą piasek i woda.

V8nS9v1.jpg (3840×5760)

Sand & Water Activity Table

Innowacja i edukacja – to hasła charakteryzujące nasz Creative Fun Table. Może pełnić kilka funkcji – złożony posłuży jako stolik do rysowania, malowania czy układania klocków. Po rozłożeniu stanie się miejscem zabawy piaskiem, wodą, ciastoliną czy inną kreatywną masą plastyczną. Rozłożony stolik posiada dwie duże komory na piasek lub wodę oraz tacki na akcesoria umieszczone po bokach. W narożnikach stolika znajdują się dodatkowe pojemniki na pędzle czy tubki z farbami. Taki stolik nie tylko zajmie maluchy na całe godziny, ale rozwinie ich wyobraźnię dzięki możliwości wyboru wielu różnych rodzajów aktywności plastycznych i manualnych.

uqgVDYI.jpg (2362×2362)

Creative Fun Table