Idealne prezenty na Dzień Dziadka!

Idealne prezenty na Dzień Dziadka!


Dziadek - bez tej istoty ani rusz! Pierwszy przyjaciel każdego dziecka, który pokazuje mu zaczarowany świat majsterkowania. Co więc podarować mu w dniu jego święta? Oczywiście sprzęty, które najbardziej lubi - czyli te do majsterkowania właśnie :)

Nasz organizer Connect Cantilever wyróżnia się swoją wyjątkowo przemyślaną konstrukcją pozwalającą praktycznie i komfortowo przechowywać rozmaite akcesoria i drobne elementy złączne. Składa się z dwóch poziomów: w górnej znajduje się 10 małych i 2 duże pojemniki, w części dolnej zaś - 8 pojemników średnich i 2 długie. Wszystkie 22 pojemniki możemy dowolnie wyjmować i układać według własnych preferencji. Organizer dodatkowo wyposażony jest w przeźroczyste wieko, które bardzo ułatwia odnalezienie wszystkich potrzebnych akcesoriów. Poza tym, specjalne wsporniki zwiększają stabilność organizera po rozłożeniu, a metalowe zatrzaski zapobiegają przypadkowemu otwarciu. Organizer posiada rączkę z miękkim uchwytem, która ułatwia jego transport.

PInNhfO.jpg (2000×1242)

Skrzynka 18” Cantilever to również bardzo  praktyczny pomysł na prezent. Została skonstruowana w oparciu o projekt wyodrębniający górny organizer. Dzięki temu dostęp do obu poziomów z narzędziami i drobnymi akcesoriami jest możliwy jednocześnie. Dodatkowymi zaletami skrzynki 18” Cantilever to: zatrzaski zamykające, wykonanie z materiałów najwyższej jakości, bardzo praktyczne, transparentne wieko oraz profilowana rączka.

FqtheLn.jpg (1181×1180)

Dla tych dziadków, którzy lubią pracować w różnych miejscach domu i na podwórzu, świetnym pomysłem na prezent będzie nasz składany stół Work Table Ex. Można go bardzo szybko i łatwo rozłożyć i złożyć, a stabilna i solidna konstrukcja pozwala na wykonywanie prac z obciążaniem sięgającym nawet 350 kg. 

gz2Cb0i.jpg (1500×1000)

Kolejną naszą propozycją jest profesjonalna skrzynka narzędziowa na kółkach. Skrzynka Gear, bo o niej mowa, została doceniona przez profesjonalistów, jesteśmy więc przekonani, że posłuży również każdemu dziadkowi majsterkowiczowi. Dzięki specjalnemu wykonaniu skrzynka jest idealnym rozwiązaniem do przechowywania i transportowania cięższych narzędzi o różnych rozmiarach. Posiada stabilne kółka, teleskopową rączkę, boczny uchwyt oraz dodatkowe uszczelnienie, dzięki czemu zapewnia ochronę narzędzi przed wodą czy kurzem. Niezaprzeczalnym atutem skrzynki jest także jej modułowość – może być używana zarówno samodzielnie, jak i taka w zestawie z pozostałymi skrzynkami do narzędzi z serii Gear.

w5LOXSd.jpg (600×800)

Która pozycja najbardziej wpadła Wam w oko? Podzielcie się opiniami w komentarzach :)