Dlaczego warto zainwestować w narzędziowe systemy mobilne?


Dlaczego warto zainwestować w narzędziowe systemy mobilne?

 

 

Odpowiedź na pytanie postawione w tytule naszego dzisiejszego artykułu jest banalnie prosta. Warto zainwestować w narzędziowe systemy mobilne, ponieważ ułatwiają życie każdego majsterkowicza! ;) Jeśli nie lubisz dźwigać ciężarów, chcesz mieć wszystkie akcesoria zawsze pod ręką podczas każdej pracy w warsztacie czy w garażu, cenisz porządek w miejscu pracy – narzędziowe systemy mobilne są właśnie dla Ciebie. Sprawdź, jakie rozwiązania przygotowała w tej kwestii nasza marka.

 

Mobilna skrzynka warsztatowa Job Box naszej marki to profesjonalny produkt, dzięki któremu przechowasz w jednym miejscu całą gamę narzędzi, drobniejsze akcesoria oraz większy sprzęt. Skrzynki mają dużą pojemność i umożliwiają odpowiednie uporządkowanie wszystkich rzeczy. Mechanizm cantilever zapewnia dodatkowo szybko dostęp do narzędzi, których potrzebujesz w danym momencie. A modułowa konstrukcja – dostosowanie Job Box do własnych potrzeb. Skrzynkę można bowiem przekształcić z trzyczęściowej do ośmioprzegrodowej. Ponadto Job Box została wyposażona z centralny system blokujący, który skutecznie zamknie całość oraz 7-calowe gumowe kółka oraz wyciąganą rączkę z miękkim uchwytem, które ułatwiają komfortowe użytkowanie skrzynki.

 

g4iPnF0.jpg (853×1280)

Job Box

 

Connect Rolling System świetnie sprawdzi się zarówno w profesjonalnym warsztacie, jak i w przydomowym garażu. Został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu najwyższego komfortu użytkowania, zarówno jeśli chodzi o ergonomię, jak i funkcjonalność. Jest w pełni mobilny i modułowy – posiada skrzynkę narzędziową i pojemnik z przegródkami przeznaczony specjalnie na drobniejsze akcesoria.

 

3oIVnjJ.jpg (853×1280)

Connect Rolling System

 

Kolejny punkt na naszej dzisiejszej liście to produkt 2 w 1 – skrzynka na kółkach z organizerem Hammer Mastercart. Skrzynka doskonale pomieści większy sprzęt czy narzędzia, a organizer świetnie sprawdzi się do przechowywania małych przedmiotów. Ponadto posiada dodatkowy, który można zabrać ze sobą na przykład w podróż lub wyjąć, jeśli akurat go nie potrzebujemy podczas prac wykonywanych w domu. Hammer Mastercart możecie zresztą łatwo transportować w dowolne miejsce – jej mobilność zapewniają gumowe kółka oraz składana, wygodna rączka.

 W3kmIu2.jpg (1280×853)

Hammer Mastercart

 

Dotychczasowe pozycje bardzo Wam się podobają, ale szukacie bardziej kompaktowej skrzynki? Możecie zakończyć już swoje poszukiwania. Skrzynka Masterloader marki Keter to rozwiązanie zaprojektowane specjalnie dla Was. Posiada wyjmowane pojemniki w różnych rozmiarach, w których pomieścicie akcesoria o zróżnicowanych gabarytach, pojemną komorę główną w sam raz na większe narzędzia oraz rozsuwany górny pojemnik z przezroczystym wieczkiem ułatwiającym utrzymanie odpowiedniego porządku w najdrobniejszych przedmiotach.

 

 TouJnEN.jpg (1280×853)

Masterloader