Dlaczego warto kupić przenośny stół warsztatowy?

Dlaczego warto kupić przenośny stół warsztatowy?


Bez względu na to, czy majsterkowanie to Twoja pasja lub też jesteś profesjonalistą (stolarzem, budowlańcem), potrzebujesz odpowiedniego stanowiska pracy.

Konstruowanie, projektowanie, składanie, przykręcanie, docinanie ciężkich desek czy płyt wymaga stabilnego i niezawodnego podparcia. Ze względów bezpieczeństwa nie możesz tego robić byle gdzie - potrzebujesz solidnego stołu warsztatowego.

Większość modeli przeznaczona jest do pracy w jednym miejscu. Co w sytuacji, gdy zaistnieje potrzeba majsterkowania poza warsztatem? Odpowiedzią jest przenośny stół warsztatowy, który spełnia dwie funkcje. Może stanowić pełnowartościowy mebel do używania na co dzień w Twoim warsztacie. Kiedy będzie to konieczne, w łatwy sposób go złożysz i zabierzesz tam, gdzie tylko chcesz.

Przenośny stół warsztatowy idealnie sprawdzać się będzie również dla ekip remontowych czy stolarzy montujących meble w domu klienta.

W tym artykule, na przykładzie flagowych modeli przenośnych stołów warsztatowych marki Keter, odpowiemy na pytanie, dlaczego ich zakup to świetna decyzja.

Stół przenośny JobmadeTen wykonany z najwyższej jakości tworzywa sztucznego przenośny stół warsztatowy może wytrzymać obciążenie do 453 kilogramów!

Doskonale nadaje się więc do cięcia desek czy innych ciężkich przedmiotów. Jest on niezwykle łatwy w utrzymaniu czystości - wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką z odrobiną detergentu, żeby usunąć wszelkie zabrudzenia.

Przenośny stół warsztatowy Jobmade idealnie nadaje się zarówno do pracy w budynku, jak i na zewnątrz. Wykonany jest z materiału odpornego na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, takich jak na przykład promieniowanie UV.

Stół warsztatowy Jobmade został zaprojektowany tak, że bardzo łatwo się go składa i rozkłada. Po złożeniu wygląda on jak walizka, którą możesz przenieść w dowolne miejsce. Jej stylowy wygląd sprawia, że będzie stanowić one doskonałe uzupełnienie każdego warsztatu.

Rozłożenie stołu zajmuje mniej niż 1 minutę. Pomimo łatwości montażu i demontażu, Jobmade jest bardzo stabilny. Jego nogi zostały wyposażone w antypoślizgowe stopki, które dopasowują się do danego kąta położenia stołu. Zapewnia to bezpieczeństwo pracy.

Jeśli będziesz potrzebować większej powierzchni pracy, do stołu warsztatowego Jobmade bez problemu przymocujesz dodatkową deskę. Wszystko dzięki czterem wspornikom tzw. zaciskom, które mocowane są w prowadnicach w blacie.

Warto wiedzieć, że blat posiada dodatkowe 3 otwory montażowe, gdzie podłączyć można urządzenia elektromechaniczne. Jeden z nich może nawet służyć jako miejsce na kubek. Pozostałe 2 otwory przydadzą się do przechowywania elementów pomocniczych takich jak śruby czy gwoździe.

Stół składany Worktable

Podobnie jak jego poprzednik, przenośny stół do warsztatu Worktable jest w stanie utrzymać ciężar do 453 kilogramów. Dołączone do zestawu dwa zaciski zwiększają stabilność blatu oraz gwarantują bezpieczeństwo pracy.

Niewątpliwym atutem stołu warsztatowego Worktable jest jego łatwość montażu. Rozłożyć i złożyć go można w zaledwie kilka sekund!

Podobnie jak Jobmade, po złożeniu stół przybiera kształt walizki, którą z łatwością można przenieść w dowolne miejsce.