Corona – komfort, który zachwyca

Corona – komfort, który zachwyca


Piękny ogród to nie tylko zadbana roślinność, kolorowe kwiaty i równo przystrzyżony trawnik. To również meble ogrodowe, które decydują o komforcie spędzania czasu na świeżym powietrzu. To dzięki nim taras, ogród, czy balkon zmienią się w salon pod gołym niebem, magiczne miejsce, w którym można powitać dzień kubkiem gorącej kawy przy akompaniamencie śpiewu ptaków. To tu można przekomarzać się z rodziną przy obiedzie, zaprosić przyjaciół na kieliszek wina czy odprężyć po ciężkim dniu, rozkoszując się chłodem letniego wieczoru. Aby te chwile były jeszcze przyjemniejsze, warto zadbać o to, by wypoczynkowi sprzyjały meble najwyższej klasy.

Piękno tkwi w szczegółach

Meble powinny podkreślać urodę ogrodu, nie odwracając uwagi od kojącego widoku zieleni. Nie znaczy to jednak, że nie mogą być piękne same w sobie. Każdy, kto szczyci się rozwiniętym poczuciem estetyki, wie, jak ważny jest design otaczających go przedmiotów. Ma ogromny wpływ na samopoczucie, emocje oraz doświadczenia, wynikające z obcowania z daną rzeczą. To właśnie designerskie dodatki decydują o klimacie danego wnętrza i czynią go wyjątkowym. Piękne meble zachwycą gości i sprawią, że wypoczynek stanie się jeszcze przyjemniejszy. Ich wygląd, kolor i fason powinien być tożsamy z panującą w ogrodzie estetyką. To sprawi, że wraz z roślinami stworzą spójną całość, która będzie cieszyć oczy, pozwoli się odprężyć i zrelaksować. Warto wybierać meble w stonowanych, klasycznych barwach, dzięki czemu dopełnią zarówno klasyczną, jak i nowoczesną aranżację ogrodu.

Designerskie rozwiązanie na balkon

Miłośników wyjątkowych przedmiotów zachwyci z pewnością design kompletu Corona Balcony, który jest znakomitym rozwiązaniem w przypadku niewielkich powierzchni. Składa się ze stolika o kwadratowym blacie oraz dwóch foteli, które doskonale będą wyglądały na balkonie lub tarasie.

Corona Balcony

Corona Balcony

Szerokie siedziska pozwalają na swobodny wypoczynek, a obszerna powierzchnia stolika na odłożenie na nim niezbędnych drobiazgów. Dzięki temu można odpoczywać na wygodnym fotelu, a jednocześnie mieć w zasięgu ręki książkę i filiżankę z kawą. Meble utrzymane są w niezwykle eleganckiej, a jednocześnie unikatowej kolorystyce, co gwarantuje niepowtarzalny charakter kompletu. Kombinacja przygaszonego brązu foteli i stołu wraz z poduszkami w odcieniu grafitowym daje niepowtarzalny, rzadko spotykany efekt. O wyjątkowym charakterze kompletu decydują też niestandardowe rozwiązania z zakresu wzornictwa – zabudowana konstrukcja mebli, wygodne podłokietniki oraz oryginalna faktura, przypominająca technorattanową plecionkę.

Piękno wypoczynku w ogrodzie

Ci, którzy mają do dyspozycji ogród o dużej powierzchni, a tym samym mogą pozwolić sobie na organizację dużych przyjęć, powinni zainteresować się kompletem Corona with Cushion Box. Zestaw, złożony z dwuosobowej sofy i dwóch foteli oraz stolika pozwala na komfortowy wypoczynek czterech osób. Podobnie jak w Corona Balcony, również w Corona with Cushion Box można znaleźć wiele innowacyjnych rozwiązań, jeśli chodzi o kształt i formę mebli.

Corona with Cushin Box

Corona with Cushion Box

Fotele i sofa mają szerokie siedziska i zabudowane oparcia, a ich podłokietniki są wygodne. Te eleganckie detale przesądzają też o funkcjonalności kompletu. Wyprofilowane podłokietniki podwyższają komfort wypoczynku, a stabilna konstrukcja gwarantuje maksimum bezpieczeństwa. Niezwykle praktyczny, a jednocześnie designerski jest też znajdujący się w komplecie stolik. Oprócz szerokiego blatu, na którym można postawić talerze, kieliszki i przekąski, wyposażony jest też w dolną półeczkę, która umożliwia jednoczesne przechowywanie innych szpargałów. Cały zestaw utrzymany jest w stonowanej, wyrafinowanej kolorystyce – odcieniach jasnoszarego grafitu, a faktura przypominająca technorattanową plecionkę pięknie wygląda w otoczeniu gładkich poduszek.

Choć design jest niezwykle ważnym kryterium przy wyborze mebli ogrodowych, istotne jest też tworzywo, z którego są wykonane meble. Polipropylen charakteryzuje się dużą trwałością i odpornością na działanie czynników atmosferycznych i promieniowania UV, jest też niezwykle łatwy w utrzymaniu czystości. Dzięki temu komplety z serii Corona to rozwiązanie, które przez długie lata będzie zachwycać swoim pięknem i wygodą. Dzięki nim każda chwila, spędzona w ogrodzie, będzie mogła być celebrowana z należytą starannością.