Bestseller wśród zestawów meblowych - prezentacja serii Corfu

Bestseller wśród zestawów meblowych - prezentacja serii Corfu


Przed nami ciepłe dni i coraz przyjemniejsze poranki i wieczory. Jesteśmy pewni, że wśród naszych czytelników znajdą się osoby, które uwielbiają wypić poranną kawę na balkonie lub wieczorem zrelaksować się na tarasie z ulubioną książką i kubkiem aromatycznej herbaty J My też lubimy odpoczywać na świeżym powietrzu, a szczególnie cenimy sobie relaks na komfortowych meblach ogrodowych. Takimi są zestawy z serii Corfu.

 

Jeśli cenicie wysoką jakość wykonania, wygodę użytkowania oraz solidność produktu, meble z serii Corfu są specjalnie dla Was.

 

bwPFT9S.jpg (1280×853)

 

Corfu Balcony Set

 

Meble z serii Corfu są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Jest bardzo odporny na negatywne oddziaływanie zewnętrznych czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg czy promieniowanie UV. Rekomendowany ciężar na jedno siedzisko wynosi aż 100 kg.

 

B5DwJ3v.jpg (1280×1106) 

Zbliżenie na fakturę mebli z serii Corfu przypominającą rattan

 

Zestawy z serii Corfu wyróżniają się wyjątkowym komfortem użytkowania. Poduszki, w które są wyposażone wszystkie siedziska, mają grubość aż 6 cm i zostały wykonane z gęstej, trwałej gąbki. Dzięki temu nie tracą swojego pierwotnego kształtu przez długi czas nawet mimo intensywnego użytkowania.

Oparcia foteli i sof są zaś specjalnie wyprofilowane, tak aby idealnie dopasować są do kształtu pleców. Ponadto meble z serii Corfu zostały wyposażone w niewielkie, niewysokie, ale dość szerokie nóżki, co zwiększa ich stabilność na nóżkach.

 

hqTOXh6.jpg (798×1280)

 

Opływowa linia podłokietników i oparcia w fotelach z serii Corfu

 

Serię Corfu cechuje uniwersalna kolorystyka, która świetnie wkomponuje się w stylistykę każdego ogrodu czy tarasu, nie przytłaczając wyglądem otaczającej roślinności. Dzięki swoim opływowym kszałtom, meble z tej linii prezentują się bardzo efektownie.

 

 

Kolor mebli z serii Corfu jest kontrastowo zestawiony z jaśniejszymi wygodnymi poduszkami z tej samej gamy.

 

i6v6Qln.jpg (1108×1280) 

Klasyczne kolory mebli z serii Corfu świetnie współgrają z dodatkami w intensywnych barwach

 

 

DM2pnxX.jpg (1280×959)

 

Precyzja wykonania stolika kawowego z serii Corfu

 

Wszystkie meble z serii Corfu są bardzo łatwo do utrzymania w czystości. Wystarczy je przetrzeć wilgotną ścierką, nie wymagają bowiem żadnych silnych środków czyszczących czy impregnujących. Jeśli poduszki pobrudzą się w trakcie użytkowania, wystarczy zdjąć poszewki i wyprać je w pralce, używając programu do prania codziennego.

 

Jak Wam się podoba seria Corfu? My na pewno należymy do jej fanów, jesteśmy przekonani, że pokochacie ją także Wy.