Bahama – alternatywa dla Corfu

Bahama – alternatywa dla Corfu


Jedną z ważniejszych decyzji, jakie należy podjąć przy projektowaniu ogrodu, jest wybór mebli ogrodowych. Muszą pasować do całości aranżacji, być funkcjonalne, odznaczać się wysoką jakością wykonania, a jednocześnie zachwycać estetów pięknym designem. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów i ich różnorakim preferencjom, projektanci często eksperymentują, wprowadzają pewne zmiany, wcielają w życie nowe pomysły. Nierzadko zdarza się, że modyfikacja pewnych detali w znaczący sposób zmienia charakter mebla, co pozwala na trafienie do innej grupy odbiorców.

Znaczący element – podłokietniki

 Zestaw mebli ogrodowych Bahama powstał właśnie w wyniku takiego zabiegu. Jego pierwowzorem jest zestaw Corfu, który od wielu sezonów cieszy się ogromną popularnością wśród fanów komfortu, mebli o praktycznych walorach użytkowych i niepowtarzalnym wzornictwie. Zestaw Bahama powstał z myślą o miłośnikach nietuzinkowych rozwiązań i przykuwających uwagę detali. Jego wyróżnikiem są podłokietniki, które w tym zestawie mają gładką fakturę. Charakteryzuje je nietypowy, lekko zaokrąglony kształt. W Corfu ten element, tak jak reszta mebla, ma fakturę podobną do rattanu, co z kolei nadaje całości jednolity, spójny i klasyczny kształt.

Zestaw mebli ogrodowych BehamaZestaw mebli ogrodowych Bahama

Zestaw mebli Corfu
Zestaw mebli ogrodowych Corfu Set

Meble o wysokiej jakości

Bahama czerpie z rozwiązań, które z powodzeniem sprawdzają się w Corfu i decydują o znakomitej jakości oferowanych mebli. To jedna z najważniejszych kwestii, na które należy zwracać uwagę przy wyborze mebli ogrodowych, które są regularnie wystawiane na działanie promieniowania UV oraz warunków atmosferycznych. Oba zestawy wykonane są z wysokiej jakości tworzywa. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości polipropylenu – materiału o niezwykłej trwałości - meble są odporne na uszkodzenia i mogą podlegać eksploatacji przez długie lata. Zarówno Corfu, jak i Bahama, są też niezwykle proste w utrzymaniu czystości, dzięki czemu zawsze stanowią wyjątkową ozdobę ogrodu. Charakteryzuje je niewielka waga, co sprawia, że łatwo można je przenosić z miejsca na miejsce.

 Dla fanów tradycji i nowoczesności

 Corfu zachwycają użytkowników solidnością wykonania i wielością oferowanych kompletów, które można łączyć w dowolny sposób. To znakomity wybór dla osób, ceniących ład i harmonię, fanów klasycznych mebli i tradycyjnego designu. Bahama przypadnie do gustu tym, którzy lubią w meblach nieszablonowe rozwiązania i zamierzają urządzić ogród w stylu nowoczesnym. W takim przypadku będą godną i ciekawą alternatywą dla chętnie wybieranego Corfu.

 Niezależnie od tego, który zestaw stanie się przedmiotem wyboru, można być pewnym jednego –wzornictwo i jakość wykonania sprawią, że będzie doskonałym zwieńczeniem każdego ogrodu.