5 powodów, dlaczego Twoje dzieci pokochają domek ze zjeżdżalnią

5 powodów, dlaczego Twoje dzieci pokochają domek ze zjeżdżalnią


Dzieci uwielbiają ruch i zabawę! Każdy ich dzień wypełniony jest nowymi wyzwaniami, przygodami i radością. Zadaniem dorosłych jest zapewnienie maluchom odpowiedniej i bezpiecznej rozrywki. 

W dzisiejszych czasach większość pokoi dziecięcych wypełnionych jest różnego rodzaju zabawkami aż po brzegi. Zamiast kupować kolejny niepotrzebny przedmiot, który przykuje uwagę dziecka na kilka minut, warto zainwestować w coś, co posłuży maluchowi na kilka sezonów.

Tego rodzaju zabawką jest domek ze zjeżdżalnią. Jego wielofunkcyjność zapewni rozrywkę zarówno najmłodszym, jak i starszakom. W tym artykule, na przykładzie modelu Funtivity Playhouse marki Keter, omówimy największe zalety domków ze zjeżdżalnią. 

Nieograniczona liczba zabaw

Domek ze zjeżdżalnią to miniatura placu zabaw. Dziecko może wspiąć się po schodach na jego szczyt, a następnie zjechać ze zjeżdżalni.

Przemyślana konstrukcja Funtivity Playhouse sprawia, że pod zjeżdżalnią znajduje się mały domek. Prowadzą do niego zamykane drzwi, ale także tunel. Twój maluch pokocha ten oryginalny sposób wejścia do środka!

Domek posiada okrągły otwór na dachu. To właśnie dzięki niemu dzieci mogą bawić się w sklep czy restaurację. Dzięki oknu rodzice przez cały czas mogą kontrolować, co dzieje się wewnątrz domku i mieć pewność, że ich pociechy są bezpieczne.

Bezpieczeństwo

Domek Funtivity Playhouse jest stosunkowo niski, a więc dzieci mogą w nim swobodnie się bawić bez ryzyka wypadku. Oczywiście każdy maluch zawsze wymaga opieki dorosłego, nie polecamy więc zostawiać dzieci zupełnie samych.

Funtivity Playhouse wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, jest więc w 100% bezpieczny dla maluchów. W przeciwieństwie do domku drewnianego, nie posiada on kantów czy ewentualnych wystających drzazg.

Przystosowanie do niemal każdej grupy wiekowej

Domek Funtivity Playhouse sprawdzi się idealnie dla każdego dziecka. Korzystać z niego mogą już półtoraroczne maluchy, a więc takie, które dopiero co nauczyły się chodzić.

Nawet dzieci, które chodzą już do szkoły, chętnie spędzą czas w domku. Będą mogły wczołgać się do niego przez tunel, wchodzić przez okno, a także zająć się bardziej skomplikowanymi zabawami, jak np. zabawa w rodzinę.

Dzieci w każdym wieku chętnie wykorzystają domek jako swoją “bazę”. Tylko od ich wyobraźni będzie zależeć, czy stanie się on w danym momencie statkiem kosmicznym lub namiotem w środku lasu.


Możliwość użytku wewnętrznego i zewnętrznego

Ogromnym atutem Funtivity Playhouse jest fakt, że może on być wykorzystywany zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego.

Jest on wykonany z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, a więc jest odporny na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, takich jak grad, śnieg, wiatr czy promienie UV.

Ze względu na kolorowy i atrakcyjny design, świetnie sprawdzi się również w bawialni czy pokoju dziecięcym.

Niewątpliwą zaletą domku jest to, że bardzo łatwo się go czyści. Wystarczy woda z odrobiną detergentu, aby usunąć wszelkie zabrudzenia.

Konstrukcja Funtivity Playhouse jest stabilna, jednocześnie domek jest stosunkowo lekki. Bez problemu można więc przesuwać go w dowolne miejsce, w zależności od potrzeby.

Wygląd, który przypadnie do gustu każdemu dziecku

Domek Funtivity Playhouse występuje w dwóch wersjach kolorystycznych:

Bajkowe wzory oraz jasne drzwiczki z czerwoną klamką przypadną do gustu każdemu dziecku.