5 pomysłów na prezent dla majsterkowicza

5 pomysłów na prezent dla majsterkowicza


Jeśli Twój chłopak, mąż, tata czy brat jest majsterkowiczem, możesz sprawić mu ogromną przyjemność gadżetem ułatwiającym mu realizację jego hobby.

W tym artykule przedstawimy Ci 5 pomysłów na prezent dla majsterkowicza. Zazwyczaj “złotymi rączkami” są mężczyźni, właśnie dlatego będziemy pisać w formie męskiej. Nie oznacza to jednak, że wymienione poniżej gadżety nie są odpowiednie dla kobiet!

Jeśli Twoja mama, dziewczyna, żona, czy siostra kochają majsterkować, te prezenty również będą dla nich odpowiednie.

Organizer Warsztatowy GearTa poręczna skrzyneczka posiada aż 10 wyjmowanych pojemników w różnych rozmiarach. Możesz w nim przechowywać śrubki, wkręty, a także inne małe akcesoria, które w łatwy sposób posegregujesz.

Niewątpliwym atutem organizera warsztatowego Gear jest jego przeźroczysta pokrywa, które umożliwia sprawdzenie, co znajduje się w środku, bez konieczności otwierania skrzynki.

Organizer może być używany samodzielnie. Istnieje również możliwość dokupienia innych, kompatybilnych produktów z serii Gear. Znajdziesz je tutaj.

Organizer CantileverTa skrzynka to idealny prezent dla majsterkowicza. W przeciwieństwie do modelu Gear, o którym pisaliśmy powyżej,
Cantilever to organizer dwupoziomowy. Pomieści więc więcej narzędzi i akcesoriów.

Podobnie jak Gear posiada transparentną pokrywę, która umożliwia łatwe sprawdzenie, co znajduje się w środku skrzynki.

Czerwony kolor organizera pomoże znaleźć go w każdym miejscu. Stabilna rączka i najwyższej jakości wykonanie zapewniają trwałość na lata.

Zestaw Skrzynek Connect Rolling SystemJeśli pojedyncze organizery to za mało, wybierz trzyczęściowy mobilny zestaw skrzynek
Connect Rolling System.

Dolny segment posiada stabilne kółka oraz teleskopową, wysuwaną rączkę, która umożliwia łatwe przemieszczanie skrzynki w dowolne miejsce.

To niezwykle ważne szczególnie dla osób mających problemy z kręgosłupem - ciężkie przedmioty mogą być transportowane na kółkach, w bezpiecznym organizerze, bez konieczności ich podnoszenia.

Na dolnej skrzynce można położyć dwie mniejsze. Całość stanowi zestaw, który stanowić będzie idealny prezent dla majsterkowicza.

Środkowy organizer idealnie nadaje się do przechowywania średniej wielkości narzędzi. Górna skrzynka to doskonały schowek na śrubki czy wkręty. Posiada on przezroczystą pokrywę i wyjmowane pojemniczki, co ułatwi organizację oraz skróci czas poszukiwania odpowiednich akcesoriów.

Skrzynka Na Kółkach Z Organizerem Hammer MastercartGabarytowo jest ona podobna do modelu Connect Rolling System, jednak jej przeznaczenie jest nieco inne.

Skrzynka na kółkach Hammer Mastercart składa się z dwóch części, które można połączyć wygodnymi i trwałymi zatrzaskami. Obydwa organizery są podobnej wielkości i idealnie nadają się do przechowywania ciężkich narzędzi.

W pokrywę górnej skrzynki wbudowane są pojemniki z przezroczystymi wieczkami, w których można przechowywać wkręty, śrubki czy inne mniejsze akcesoria.

Dolny segment posiada wytrzymałe, obrotowe, gumowe kółka, które umożliwiają transport organizerów w dowolne miejsce, bez konieczności ich podnoszenia. Składana rękojeść wbudowana w górną skrzynkę stanowi idealne uzupełnienie zestawu.

Stół przenośny JobmadePrzenośny stół warsztatowy to idealny prezent dla majsterkowicza. Dzięki niemu będzie on mógł wykonywać dowolne prace tam, gdzie tylko chce. 

Jobmade doskonale sprawdza się zarówno w budynku, jak i na zewnątrz. Stół wytrzymuje ciężar aż 453 kilogramów, a więc może być używany zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów.

Niewątpliwym atutem Jobmade jest łatwość jego montażu - składa się w mniej niż 1 minutę. Pomimo tego, że stół jest przenośny, jest on bardzo stabilny. Gwarantują to antypoślizgowe stopki, które dopasowują się do aktualnego kąta położenia stołu.