... Wróć do kategorii
Nr
7290106929593

Stolik na klocki dla dzieci CONSTRUCTABLE i 2 stołki niebieski/czerwony/biały


139,00 zł

Wyjątkowy stolik Constructable to znakomita propozycja dla wszystkich miłośników klocków. Dzięki innowacyjnemu projektowi stolik łączy w sobie cechy klasycznego blatu do prac manualnych oraz podstawy do budowania z klocków, wspierając przy tym w pełni kreatywność Twojego dziecka! Blat stolika można obrócić, tworząc gładką powierzchnię, idealną do rysowania, malowania czy wyklejania. Ponadto blat można odczepić i umieścić na ścianie pokoju dziecięcego, czyniąc z niego tablicę. Szybkim ruchem dziecko z powrotem może uzyskać specjalny panel do budowania konstrukcji z klocków – płyta pasuje do standardowych rodzajów klocków. Dodatkowym atutem stolika są także specjalne schowki, umieszczone pod panelem konstrukcyjnym – to 4 przegrody, w których zmieszczą się klocki i inne dziecięce skarby. W komplecie oprócz kolorowego stolika znajdują się także dwa bezpieczne i wygodne stołeczki. To idealny prezent dla przedszkolaka!

Wymiary:

51 x 51 x 44

Instrukcja

Pobierz

Czas wysyłki: 48h

Zabawki ogrodowe


KETER PROMISE

...
Łatwość w montażu
...
Łatwy do utrzymania w czystości
...
Wytrzymałość konstrukcji
...
Odporny na warunki atmosferyczne

SZCZEGÓŁY


Bezpieczeństwo Zaokrąglone krawędzie oraz stabilna konstrukcja stolika i stołeczków zapewnią bezpeiczeństwo Twojego dziecka. Zmiana blatu stolika jest szybka, łatwa, intuicyjna i w pełni bezpieczna nawet dla najmłodszych.

Innowacyjność Połączenie róznych elementów sprawia, że stolik może pełnić wiele funkcji: klasycznego blatu do prac manualnych i podstawy do konstrukcji z klocków.

Funkcjonalność Dzięki czterem przegrodom umieszczonym pod blatem problem zgubionych lub porozrzucanych klocków zniknie na zawsze!

PORÓWNANIE


Stolik na klocki dla dzieci CONSTRUCTABLE i 2 stołki        Stolik na klocki dla dzieci CONSTRUCTABLE i 2 stołki Stolik edukacyjny SAND & WATER ACTIVITY TABLE (WATER KINGDOM) Stolik edukacyjny SAND & WATER ACTIVITY TABLE (WATER KINGDOM) Domek ogrodowy dla dzieci RANCHO PLAYHOUSE Domek ogrodowy dla dzieci RANCHO PLAYHOUSE
rodzaj DO ZABAW KREATYWNYCH DO ZABAW KREATYWNYCH DOMKI OGRODOWE
grupa wiekowa użytkowników 3+ 3+ 2+
zabawka z dodatkową funkcją zjeżdżalni - - -
do samodzielnego montażu ... ... ...

WYBRANE OPINIE


Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Stolik na klocki dla dzieci CONSTRUCTABLE i 2 stołki
Twoja ocena