... Wróć do kategorii
Nr
7290106929593

Stolik na klocki dla dzieci CONSTRUCTABLE i 2 stołki niebieski/czerwony/biały


139,00 zł

Wyjątkowy stolik Constructable to znakomita propozycja dla wszystkich miłośników klocków. Dzięki innowacyjnemu projektowi stolik łączy w sobie cechy klasycznego blatu do prac manualnych oraz podstawy do budowania z klocków, wspierając przy tym w pełni kreatywność Twojego dziecka! Blat stolika można obrócić, tworząc gładką powierzchnię, idealną do rysowania, malowania czy wyklejania. Ponadto blat można odczepić i umieścić na ścianie pokoju dziecięcego, czyniąc z niego tablicę. Szybkim ruchem dziecko z powrotem może uzyskać specjalny panel do budowania konstrukcji z klocków – płyta pasuje do standardowych rodzajów klocków. Dodatkowym atutem stolika są także specjalne schowki, umieszczone pod panelem konstrukcyjnym – to 4 przegrody, w których zmieszczą się klocki i inne dziecięce skarby. W komplecie oprócz kolorowego stolika znajdują się także dwa bezpieczne i wygodne stołeczki. To idealny prezent dla przedszkolaka!

Wymiary:

51 x 51 x 44

Instrukcja

Pobierz

Czas wysyłki: 48h

Zabawki ogrodowe


KETER PROMISE

...
Łatwość w montażu
...
Łatwy do utrzymania w czystości
...
Wytrzymałość konstrukcji
...
Odporny na warunki atmosferyczne

SZCZEGÓŁY


Bezpieczeństwo Zaokrąglone krawędzie oraz stabilna konstrukcja stolika i stołeczków zapewnią bezpeiczeństwo Twojego dziecka. Zmiana blatu stolika jest szybka, łatwa, intuicyjna i w pełni bezpieczna nawet dla najmłodszych.

Innowacyjność Połączenie róznych elementów sprawia, że stolik może pełnić wiele funkcji: klasycznego blatu do prac manualnych i podstawy do konstrukcji z klocków.

Funkcjonalność Dzięki czterem przegrodom umieszczonym pod blatem problem zgubionych lub porozrzucanych klocków zniknie na zawsze!

PORÓWNANIE


Stolik na klocki dla dzieci CONSTRUCTABLE i 2 stołki        Stolik na klocki dla dzieci CONSTRUCTABLE i 2 stołki Składany domek dla dzieci FOLDABLE PLAY HOUSE (WONDERFOLD) Składany domek dla dzieci FOLDABLE PLAY HOUSE (WONDERFOLD) Zjeżdzalnia ogrodowa dla dzieci BOOGIE SLIDE (WITHOUT BASE) Zjeżdzalnia ogrodowa dla dzieci BOOGIE SLIDE (WITHOUT BASE)
rodzaj DO ZABAW KREATYWNYCH DO ZABAW KREATYWNYCH INNE
grupa wiekowa użytkowników 3+ 3+ 2+
zabawka z dodatkową funkcją zjeżdżalni - - ...
do samodzielnego montażu ... ... ...

WYBRANE OPINIE


Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Stolik na klocki dla dzieci CONSTRUCTABLE i 2 stołki
Twoja ocena