... Wróć do kategorii
Nr
7290106922471

Szafa ogrodowa na narzędzia STORE IT OUT ULTRA Beż/Brąz


1 899,00 zł 1 749,00 zł
Ocena:
100% of 100
5

Najpojemniejsza szafa z rodziny Store It Out, w której z powodzeniem przechowasz rower. I to nie jeden. Albo kosiarkę, drabinę, taczki, wiadra i grabie. I jeszcze zostanie trochę miejsca! Model Store It Out Ultra może służyć także jako funkcjonalny schowek na pojemniki na odpady. Przemyślana konstrukcja ukryje 2 kubły o pojemności aż 360 l! Istnieje możliwość umocowania pokrywy pojemnika do pokrywy schowka. Zapomnij więc o konieczności zbudowania specjalnej altany śmietnikowej – wystarczy Store It Out Ultra. Plastikowa podłoga, zaokrąglona uchylna pokrywa z hydraulicznym wspomaganiem otwierania i w pełni otwierane podwójne drzwiczki – to cechy, które wyróżniają serię Store It Out. Wszystko po to, aby ułatwić Ci wyjmowanie, wkładanie i dostęp do zawartości szafy. Wmontowane panele wentylacyjne zapewniają prawidłową cyrkulację świeżego powietrza. Wewnątrz znajdują się dodatkowe wsporniki, na których można umocować półki, aby zwiększyć powierzchnię użytkową. Store It Out Ultra wykonano z najwyższej jakości tworzywa imitującego strukturę drewna, odpornego na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg czy promienie UV. Całą konstrukcję wzmocniono elementami stalowymi – dla większej stabilności i bezpieczeństwa. Z pewnością niejednego właściciela ucieszy fakt, że szafa nie wymaga konserwacji i jest wyjątkowo łatwa w montażu.   

Wymiary:

177 x 113 x 134

Instrukcja

Pobierz

Czas wysyłki: 48h

Skrzynie ogrodowe


KETER PROMISE

SZCZEGÓŁY


Funkcjonalność Dzięki dodatkowym wspornikom istnieje możliwość zamontowania pojemnych półek.

Wygoda Uchylna pokrywa z hydraulicznym wspomaganiem otwierania oraz podwójne, szeroko otwierane drzwiczki ułatwią użytkowanie.

Bezpieczeństwo Możliwość zamykania na kłódkę zabezpiecza zawartość szafy.

PORÓWNANIE


Szafa ogrodowa na narzędzia STORE IT OUT ULTRA Szafa ogrodowa na narzędzia STORE IT OUT ULTRA Titan Base Cabinet Titan Base Cabinet Gulliver Multispace Cabinet Gulliver Multispace Cabinet
faktura powierzchni IMITACJA DREWNA IMITACJA DREWNA N/D
sposób otwarcia KLASYCZNY+OD GÓRY KLASYCZNY+OD GÓRY N/D
możliwość montażu dodatkowych półek na ścianach ... ... N/D
możliwość pomalowania - - N/D
do samodzielnego montażu ... ... ...

WYBRANE OPINIE


Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Szafa ogrodowa na narzędzia STORE IT OUT ULTRA
Twoja ocena