... Wróć do kategorii
Nr
7290103664954

Domek ogrodowy na narzędzia FACTOR 8X8 beżowy/szaro-brązowy


5 699,00 zł 4 999,00 zł

Jesteś właścicielem nie tylko dużego ogrodu, ale także niezliczonej ilości sprzętu i narzędzi, które pozwalają na właściwą pielęgnację przydomowego otoczenia? Przedmioty takie jak kosiarka, sekatory, wiadra czy drabina potrzebują dużej przestrzeni do odpowiedniego przechowywania, a Tobie zaczyna brakować miejsca? Właśnie dla Ciebie zaprojektowaliśmy domek ogrodowy Factor 8x8. Jego pojemność i przestronność pozwoli Ci raz na zawsze pożegnać się z zagraconą piwnicą i garażem. Również wniesienie i ułożenie przedmiotów nie będzie stanowiło problemu – dwuskrzydłowe drzwi zapewniają swobodny dostęp, a dzięki możliwości zamontowania dwóch wewnętrznych półek zyskujesz dodatkową przestrzeń na mniejsze akcesoria ogrodowe. Domek Factor przystosowany jest do całorocznej eksploatacji. Jego wytrzymała i stabilna konstrukcja oraz specjalnie zaprojektowany dach utrzyma nawet 75kg śniegu na metr kwadratowy. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości tworzywa jest odporny na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych jak prominie UV czy deszcz. Masz więc pewność, że oryginalna faktura paneli ściennych imitujących drewno oraz ponadczasowa kolorystyka, pasująca do każdego ogrodu, pozostanie nienaruszona przez wiele lat codziennego użytku. A co najważniejsze, domek Factor nie wymaga konserwacji i impregnacji – co z pewnością ucieszy niejednego właściciela. Dopływ naturalnego światła zapewnia wmontowany w dach świetlik oraz stylowe okna z brązowymi szprosami, które można umieścić na bocznych ścianach domku. Domek posiada także specjalnie wbudowany panel wentylacyjny, chroniący przed wilgocią i zapewniający cyrkulację powietrza, co jest niezwykle istotne przy przechowywaniu różnego rodzaju przedmiotów. Nasze domki z linii Factor nie wymagają pozwoleń budowlanych, a ich montaż jest wyjątkowo szybki i łatwy dla każdego użytkownika. 

Wymiary:

256,5 x 255 x 243

Instrukcja

Pobierz

Czas wysyłki: 48h

Domki ogrodowe


KETER PROMISE

SZCZEGÓŁY


Estetyka i praktyczność Najwyższej jakości tworzywo, imitujące naturalne deski, jest odporne na czynniki atmosferyczne i nie wymaga zabiegów konserwujących.

Funkcjonalność Istnieje możliwość zamontowania na ścianach pojemnych półek.

Bezpieczeństwo Możliwość zamykania domku na kłódkę zadowoli wszystkich tych, którym zależy na skutecznym zabezpieczeniu przechowywanych przedmiotów.

PORÓWNANIE


Domek ogrodowy na narzędzia FACTOR 8X8 Domek ogrodowy na narzędzia FACTOR 8X8 Domek ogrodowy na narzędzia FACTOR 8x11 Domek ogrodowy na narzędzia FACTOR 8x11 Domek ogrodowy na narzędzia FACTOR 6x6 Domek ogrodowy na narzędzia FACTOR 6x6
powierzchnia podłogi 256x255 cm 256x255 cm 178x195 cm
powierzchnia IMITACJA DREWNA IMITACJA DREWNA IMITACJA DREWNA
rodzaj drzwi 2 SKRZYDŁOWE 2 SKRZYDŁOWE 2 SKRZYDŁOWE
okna ... ... ...
dodatkowe świetliki - - -
możliwość montażu półek na ścianach ... ... ...
możliwość pomalowania - - -
do samodzielnego montażu ... ... ...
system wentylacji ... ... ...

WYBRANE OPINIE


Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Domek ogrodowy na narzędzia FACTOR 8X8
Twoja ocena