... Wróć do kategorii
Nr
7290103660413

Domek ogrodowy na narzędzia MANOR 6x8 DD szary/biały


2 999,00 zł

W Twoim garażu na stałe zamieszkał grill, kosiarka, taczki, grabie i inne narzędzia ogrodowe? Chciałbyś przenieść je w inne, nowe miejsce, ale nie znalazłeś takiego rozwiązania, które pomieści wszystkie te przedmioty? Sprawdź domek ogrodowy Manor 6x8 z dwuskrzydłowymi drzwiami. Dzięki nim łatwo dostaniesz się do wszystkich przechowywanych narzędzi i akcesoriów ogrodowych. Domek posiada okienko zapewniające stały dostęp naturalnego światła, a także specjalnie wbudowany panel wentylacyjny, chroniący przed wilgocią i zapewniający dopływ świeżego powietrza. Możliwość zamknięcia domku na kłódkę oraz wmontowana podłoga o maksymalnym obciążeniu 150 kg/m2 gwarantują najlepszą ochronę przechowywanych przedmiotów przed czynnikami zewnętrzymi jak woda czy błoto, a także gryzoniami. W domku Manor możesz więc ze spokojem przechowywać każdego rodzaju sprzęt i narzędzia. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości tworzywa imitującego naturalne deski, odpornego na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych jak promienie UV i deszcz, będziesz mógł cieszyć się domkiem ogrodowym przez wiele lat. Dodatkowo nie wymaga konserwacji, nie podlega procesom rdzewienia, łuszczenia powłoki ani butwienia materiału. Wytrzymała konstrukcja, wzmocniona metalowymi zawiasami, utrzyma nawet 75 kg śniegu na metr kwadratowy. Nie potrzebujesz dodatkowych pozwoleń budowlanych, aby cieszyć się domkiem Manor w swoim ogrodzie. Jego wyjątkowym atutem jest również mobilność – brak trwałego połączenia z podłożem sprawia, że możemy go dowolnie przenosić, w zależności od naszych aktualnych potrzeb i upodobań.

Wymiary:

185,8 x 236,8 x 227

Instrukcja

Pobierz

Produkt niedostępny

Czas wysyłki: 48h

Domki ogrodowe


KETER PROMISE

SZCZEGÓŁY


Wytrzymałość Stabilna konstrukcja została wzmocniona metalowymi zawiasami.

Bezpieczeństwo Możliwość zamykania domku na kłódkę zadowoli wszystkich tych, którym zależy na skutecznym zabezpieczeniu przechowywanych przedmiotów.

Funkcjonalność Dwuskrzydłowe drzwi gwarantują swobodny dostęp do zawartości domku.

PORÓWNANIE


Domek ogrodowy na narzędzia MANOR 6x8 DD Domek ogrodowy na narzędzia MANOR 6x8 DD Domek ogrodowy na narzędzia OAKLAND 757 Domek ogrodowy na narzędzia OAKLAND 757 Domek ogrodowy na narzędzia FACTOR 8x11 Domek ogrodowy na narzędzia FACTOR 8x11
powierzchnia podłogi 186x237 cm 186x237 cm 256x331 cm
powierzchnia IMITACJA DREWNA IMITACJA DREWNA IMITACJA DREWNA
rodzaj drzwi 2 SKRZYDŁOWE 2 SKRZYDŁOWE 2 SKRZYDŁOWE
okna ... ... ...
dodatkowe świetliki - - -
możliwość montażu półek na ścianach - - ...
możliwość pomalowania - - -
do samodzielnego montażu ... ... ...
system wentylacji ... ... ...

WYBRANE OPINIE


Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Domek ogrodowy na narzędzia MANOR 6x8 DD
Twoja ocena