... Wróć do kategorii
Nr
7290103659028

Domek ogrodowy na narzędzia MANOR 4x3 szary/biały


1 199,00 zł
Ocena:
100% of 100
5

Szukasz praktycznego miejsca do przechowywania podręcznych narzędzi i akcesoriów pomocnych przy pracach ogrodowych? A jednocześnie zależy Ci na szybkim i prostym montażu,  bez dodatkowych pozwoleń budowalnych? Kompaktowy domek Manor 4x3 to idealne rozwiązanie, dostosowane do Twoich potrzeb. Został wykonany z najwyższej jakości tworzywa imitującego naturalne deski, odpornego na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych jak promienie UV i deszcz, co sprawia, że domek może stać w ogrodzie przez cały rok. Wytrzymała konstrukcja, wzmocniona metalowymi zawiasami, utrzyma nawet 75 kg śniegu na metr kwadratowy. Ogromną zaletą domku jest to, że nie wymaga on żadnej dodatkowej konserwacji ani impregnacji, co z pewnością ucieszy każdego właściciela. Dzięki zamontowanej podłodze o maksymalnym obciążeniu 150 kg/m2 masz zagwarantowaną ochronę Twoich narzędzi przed czynnikami zewnętrzymi, np. błotem czy piaskiem. Dodatkowo domek został wyposażony w specjalnie wbudowany panel wentylacyjny, chroniący przed wilgocią i zapewniający dopływ świeżego powietrza. Co więcej, domki z linii Manor to odpowiedni wybór dla zwolenników recyklingu, ponieważ wykonano je w przeważającej części z przetworzonych surowców wtórnych.

Wymiary:

128 x 94 x 196

Instrukcja

Pobierz

Czas wysyłki: 48h

Domki ogrodowe


KETER PROMISE

SZCZEGÓŁY


Praktyczność Domek nie wymaga żadnej dodatkowej konserwacji ani impregnacji.

Wytrzymałość Domek został wyposażony w odporne na uszkodzenia metalowe zawiasy.

Bezpieczeństwo Możliwość zamykania domku na kłódkę zadowoli wszystkich tych, którym zależy na skutecznym zabezpieczeniu przechowywanych przedmiotów.

PORÓWNANIE


Domek ogrodowy na narzędzia MANOR 4x3 Domek ogrodowy na narzędzia MANOR 4x3 Domek ogrodowy na narzędzia MANOR 6x8 DD Domek ogrodowy na narzędzia MANOR 6x8 DD Domek narzędziowy DARWIN 4X6 Domek narzędziowy DARWIN 4X6
powierzchnia podłogi 128x94 cm 128x94 cm N/D
powierzchnia IMITACJA DREWNA IMITACJA DREWNA N/D
rodzaj drzwi 1 SKRZYDŁOWE 1 SKRZYDŁOWE N/D
okna - - N/D
dodatkowe świetliki - - N/D
możliwość montażu półek na ścianach - - N/D
możliwość pomalowania - - N/D
do samodzielnego montażu ... ... N/D
system wentylacji ... ... ok

WYBRANE OPINIE


Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Domek ogrodowy na narzędzia MANOR 4x3
Twoja ocena